UWAGA!

Niezawodna Grupa Wodna

2015-04-29
09:22
 
Niezawodna Grupa Wodna

Oto siedem głównych powodów, dla których naprawdę warto wysłać dziecko na kolonie Grupy Wodnej!

1. Mamy ogromne doświadczenie.
       Działamy od 2002r. Zrealizowaliśmy z sukcesem kilkaset wypraw, obozów, kolonii, szkoleń, imprez integracyjnych. Znamy się na swojej pracy, a właściwie pasji! Nasza misja to bezpieczne wprowadzanie dzieci i młodzieży w świat najróżniejszych sportów. Pozwalamy młodym ludziom smakować nieznane w przemyślany sposób.
      
       2. Jesteśmy zaangażowanymi profesjonalistami.

       Nasza kadra to wybitni specjaliści i pasjonaci. Jesteśmy dla dzieci i młodzieży wzorcami osobowymi i rozumiemy, jak ogromna z tego tytułu ciąży na nas odpowiedzialność. Przyjmujemy ją na siebie z dumą i pokorą jednocześnie. Wiemy, że powierzacie nam Państwo swoje największe skarby, Wy i Wasze pociechy zawsze możecie na nas liczyć.
      
       3. Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo!
       Projektowanie imprez zaczynamy od zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa. O bezpieczeństwie myślimy na wielu poziomach. Począwszy od zapobiegania zagrożeniom, po rozwiązania „a co jeśli…” Małe grupy pod opieką jednego lub dwóch instruktorów. Zawsze sprawny i porządnej jakości sprzęt, asekuracja i plany B, C i D. Dodatkowo, większość z nas ma wysokie uprawnienia ratownicze oraz doświadczenie w niesieniu pomocy innym.
      
       4. Logistyka i organizacja.
       Letnia Akademia Sportów Wodnych to nasze „oczko w głowie”. Centrum dowodzenia, szkolenia instruktorskie, komunikacja w zespole, psychologia dziecka i metodyka, proces grupowy, rotacja grup – oto jak myślimy o czymś, wydawało by się tak banalnym jak kolonie i obozy.
      
       5. Atrakcyjne programy.
       Stawiamy na atrakcyjne programy. Mamy doskonale wyposażoną własną bazę sprzętową: spot windsurfigowy i nurkowy, quady, łodzie, kajaki, rowery, strzelnicę, ściankę wspinaczkową itd. Dlaczego? Ponieważ sport ma wiele „smaków”. Bo dzieciaki i my nie cierpimy nudy.
      
       6. Wyjątkowa atmosfera.
       Tak, Akademia Sportów Wodnych to nie jest przysłowiowa „przechowalnia bagażu”. To nie przypadek, że zdecydowana większość uczestników wraca do nas co roku! Rekordziści mają na koncie kilkadziesiąt imprez, a najstarsi nasi wychowankowie aplikują na stanowisko młodszego instruktora Grupy Wodnej.
      
       7. Międzynarodowy skład.
       To powód do dumy! Na nasze kolonie i obozy regularnie przyjeżdżają dzieci i młodzież z zagranicy. Grupy z Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainy. Także Niemcy i Włosi. Korzystają z tego oczywiście „nasze” dzieciaki! Poznawanie innych kultur, nowe przyjaźnie oraz komunikacja w obcym języku to wartości dodane dla uczestników Akademii.
      
       Terminy Kolonii Wodnych: kliknij.
      
       Jak wziąć udział?

       Wyślij mejla lub zadzwoń:
       55 64 333 44, 603 717 234
       biuro@grupawodna.pl
       Wpisz się na listę i postępuj zgodnie ze wskazówkami!
      
       Zapraszamy!
       Niezawodna Grupa Wodna!
       www.grupawodna.pl
      
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej