UWAGA!

Nominacja do udziału w Pucharze Europy (taniec)

Elbląg, Nominacja do udziału w Pucharze Europy (taniec)
fot. W. Wawro

Za nami taneczny weekend, podczas którego pary Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” walczyły o miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach w Sopocie. Czołowa para klubu - Katarzyna Czyżyk i Michał Zacharewicz - tańczyła na Pucharze Polski, gdzie zajęła wysokie II miejsce. Lokata ta dała jej nominację do startu na Pucharze Europy, który odbędzie się 3 lipca 2015 w Niemczech w miejscowości Wuppertal.

W sobotę 25 kwietnia reprezentanci EKT „Jantar” brali także udział w Pomorskim Festiwalu Tańca, który był organizowany w Sopocie. Najlepiej poszło parze Klaudia Kędzierska, Karol Magalski, która w swojej kategorii wiekowej 14-15 lat, klasie B zajęła I miejsce
       w standardzie i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Do równie dobrych startów można zaliczyć występ pary Ewa Żylińska, Kordian Zagaja (kat. pow. 15 lat, klasa taneczna B), która wywalczyła II miejsce w standardzie i III miejsce w łacinie.
       Z kolei w kategorii 14-15 lat, klasie tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich III miejsce wywalczyła para Weronika Lewandowska i Adrian Kiełczewski, natomiast w standardzie również III miejsce zajęła para Katarzyna Obrębska, Jakub Królikowski.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama