UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa Holandia Cup 2011

2011-08-12
08:00
 
Nowa Holandia Cup 2011

W weekend (27-28 sierpnia) na kortach TT Olimpia Elbląg przy ul. Agrykola 8 odbędzie się turniej tenisa ziemnego w kategoriach gra podwójna mężczyzn i gra pojedyncza kobiet. Turniej organizuje Towarzystwo Tenisowe Olimpia Elbląg.

Turniej będzie miał charakter stricte amatorski, w związku z tym obowiązywała będzie sześcioletnia karencja w odniesieniu do zawodników posiadających zawodowe licencje Polskiego Związku Tenisowego. Równocześnie informujemy, iż celem uatrakcyjnienia zawodów formuła turnieju mężczyzn wyklucza przedturniejowe kompletowanie par deblowych.
       Zapisy na turniej będą prowadzone w sobotę o godz. 9.30 na terenie kortów TT Olimpia Elbląg, zaś początek turnieju przewidywany jest na godz. 10.00. Wszyscy chętni do udziału w zawodach będą zobligowani do uiszczenia opłaty wpisowej wynoszącej 25 zł/osoba (identyczna kwota wpisowego obowiązuje turniej deblowy oraz singlowy). Opłata wpisowego pobierana będzie na korcie w dniu rozpoczęcia turnieju (27 sierpnia). Organizator uprzejmie prosi, aby każdy uczestnik dopilnował tego wymogu we własnym zakresie.
      
       Turniej deblowy mężczyzn
       Spośród zgłoszonych uczestników organizator wytypuje połowę zawodników, którzy zostaną rozstawieni według wyników innych turniejów organizowanych na kortach TT Olimpia Elbląg, a następnie do zawodników tych zostaną dolosowani pozostali uczestnicy, których poziom gry w subiektywnej opinii organizatorów będzie uznany za niższy. Skompletowane w ten sposób pary zostaną podzielone na grupy, a ich zwycięzcy oraz ewentualnie pary z drugich miejsc (w zależności od liczby zgłoszonych uczestników) będą toczyły dalszą rywalizację systemem pucharowym do wyłonienia triumfatora turnieju. Uwzględniając przedstawiony powyżej system gier, organizator zastrzega możliwość odrzucenia jednej osoby (decydowała będzie kolejność zgłoszeń) w przypadku nieparzystej liczby zgłoszonych.
      
       Turniej singlowy kobiet
       Singlistki zgłoszone do turnieju kobiet zostaną, podobnie jak mężczyźni, podzielone na trzy- lub czteroosobowe grupy (w zależności od ilości chętnych). Zmagania grupowe wyłonią najlepsze panie, które następnie stoczą decydujące batalie systemem pucharowym. Zawodniczki, które odpadną w bojach grupowych będą natomiast miały możliwość uczestniczenia w turnieju pocieszenia.
      
       Nagrody od sponsora
       Sponsorem tytularnym turnieju jest kompleks rekreacyjno-gastronomiczny Nowa Holandia. Popularne miejsce odpoczynku elblążan rozszerzyło w ostatnich tygodniach działalność otwierając Karczmę Rybną, nową restaurację serwującą ryby smażone, dania rybne, ryby z pieca oraz garmaż. Jednocześnie Nowa Holandia wprowadza ofertę organizacji przyjęć weselnych w nowej sali bankietowo-weselnej mogącej przyjąć 120 osób. Dobrą okazją do posmakowania kuchni z Nowej Holandii będzie zorganizowany przez sponsora catering dla uczestników i widzów turnieju.
      
       Nowa Holandia jest także fundatorem wszystkich nagród, których pula będzie wynosiła ok. 2500 zł, jak również firmą odpowiedzialną za zapewnienie wszystkich działań towarzyszących imprezie, obejmujących usługi cateringowe oraz organizacyjne. Sponsor przewiduje wiele nagród rzeczowych, z zastrzeżeniem, że wspomniane nagrody zostaną podzielone proporcjonalnie pomiędzy osoby rywalizujące w turnieju męskim oraz kobiecym. Sponsor ustalił, że trzy najlepsze pary deblowe oraz trzy najlepsze singlistki otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Ponadto debliści oraz zawodniczki, którzy uplasowali się poza podium również otrzymają wiele atrakcyjnych upominków. Wszystkie nagrody rzeczowe będzie stanowił osprzęt tenisowy uznanych marek, zaś dodatkowo przewidywane jest losowanie dwóch nagród niespodzianek spośród wszystkich uczestników turnieju Nowa Holandia Cup 2011.
      
       Informacje dla osób zainteresowanych udziałem w turnieju pod nr tel. 606-289-422 oraz 505-037-438. Charakter turnieju ma na celu promocję tenisa amatorskiego w Elblągu oraz okolicach, w związku z tym jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w tenisa grają od lat, jak również potencjalnych nowicjuszy, którzy będą mogli przekonać się do uprawiania najpiękniejszej dyscypliny sportowej na świecie.
      
      
---------------- Reklama -----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl