UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe kursy w CRW Dolinka

2015-09-22
13:00
 

 Elbląskie WOPR od lat zajmuje się nauką pływania i doskonaleniem umiejętności pływackich zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Najmłodsze grupy to dzieci w wieku 5-6 lat. Szkolenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pływania. Zapraszamy serdecznie na nowe kursy do Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka w Elblągu.

1. Kurs nauki pływania dla dzieci 5 – 6 lat – zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Kurs składa się z 8 zajęć, czas zajęć 40 min + 15 minut na zabawy w niecce rekreacyjnej dla dzieci. Koszt 260 zł. Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 60/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownik.
      
       I grupa poniedziałek godz. 16.30
       II grupa czwartek godz. 17.40.
      
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć I grupy 5 października i II grupy 8 października. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       2. Kurs nauki pływania dla dzieci 7-8 lat – zajęcia odbywają się na basenie płytkim, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16.30, czas trwania zajęć 40 minut + 15 minut na zabawę w niecce rekreacyjnej dla dzieci. Koszt 8 zajęć wynosi 260 zł. Dzieci są pod opieką instruktora przebywającego wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownika. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć 4 października o godz. 16.30. Jednocześnie na dużym basenie prowadzone są zajęcia dla dzieci umiejących pływać w celu poprawienia technik pływackich tzw. kurs doskonalący.
      
       3. Kurs doskonalący umiejętności pływackie
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć na dużym basenie 4 października o godz. 16.30. Koszt 260 zł.
      
       4. Kurs nauki pływania dla osób dorosłych – zajęcia odbywają się na dużym basenie, raz w tygodniu w poniedziałek o godz. 20.00, czas trwania zajęć 60 minut. Koszt 8 zajęć wynosi 300 zł. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 8 października o godz. 16.15.

 


       Co zabrać ze sobą na zajęcia:
       • strój kąpielowy
       • okularki
       • czepek
       • klapki
       • ręcznik.
      
       Celem kursów jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.
      
       Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach nauki pływania, zapoznać się z regulaminem kursów nauki pływania (dostępnym w biurze WOPR) i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie.
      
       Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55.
      

       Zapraszamy również na fitness w wodzie:
       Zajęcia I grupa – poniedziałek i środa godz. 17.40 – 30 minut ćwiczeń + 30 minut na korzystanie z rekreacji wodnych. Koszt karnetu miesięcznego 150 zł.
      
       Zajęcia II grupa – wtorek i czwartek godz. 20.00 - 30 minut ćwiczeń + 30 minut na korzystanie z rekreacji wodnych. Koszt karnetu miesięcznego 150 zł.
      
      

-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl