UWAGA!

Nowe twarze w Starcie (piłka ręczna)

W trwającej przerwie w rozgrywkach ekstraklasy piłki ręcznej kobiet kluby starają się o wzmocnienie, pozyskując nowe zawodniczki. Takie zabiegi prowadzi również elbląski Start.

Niedawno informowaliśmy o powrocie do drużyny po urlopie macierzyńskim doświadczonej Moniki Pełki-Fedak i podpisanym kontrakcie z Anną Lisowską, znaną z gry w Starcie pod panieńskim nazwiskiem Pałgan.
     W ostatnich dniach maja zarząd elbląskiego klubu podpisał kontrakty z dwoma kolejnymi piłkarkami. W nowym sezonie w bramce Startu zagra Paulina Górecka, wypożyczona z gdyńskiego Łączpolu. Zawodniczka studiuje na III roku gdańskiej AWF i dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Przy wadze 75 kg ma 180 cm wzrostu. Kolejną nową „twarzą” w zespole Startu jest utalentowana rozgrywająca Karolina Ścieszko, tegoroczna maturzystka, reprezentująca dotychczas barwy kwidzyńskiego MMTS. Przed podpisaniem kontraktu zawodniczka była testowana w Elblągu. Dobre wyniki, jakie osiągnęła mierząca 182 cm piłkarka, zadecydowały o jej, jak sama mówi, chęci gry w barwach Startu od nowego sezonu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama