UWAGA!

Nowy sponsor drugoligowców

Piłkarze ręczni drugoligowego Techtransu Darad Elbląg zyskali nowego sponsora - zespół finansowo wspomagać będzie Telekomunikacja Polska SA.

Pierwszym efektem podpisanej umowy sponsorskiej są nowe stroje dla elbląskich piłkarzy ręcznych z logiem TP SA. W nowych strojach podopieczni trenera Kazimierza Gajdzisa zagrają już w jutrzejszym meczu z Patrią Buk.
     - Bardzo przychylnie potraktował nas dyrektor TP SA obszar Elbląg Stanisław Dragan - mówi kierownik Techtransu Darad Jerzy Kruszewski.
     Głównymi sponsorami elbląskiego zespołu do tej pory były firmy Techtrans i Darad. Obie sponsorują męski zespół piłki ręcznej w Elblągu już od dwóch sezonów.
     Techtrans Darad walczy w tym sezonie o awans do pierwszej ligi serii B. Na razie zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli z jednopunktową stratą do lidera Warmii Traveland Olsztyn.
     - Mamy bardzo korzystny układ gier i wszystko wskazuje na to, że na początku trzeciego tysiąclecia doczekamy się w Elblągu pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn - mówi Kruszewski.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama