UWAGA!

Nowy termin nauki jazdy na lodowisku

 
Elbląg, Nowy termin nauki jazdy na lodowisku
fot. MOSiR

Nowa propozycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jaką jest nauka jazdy na łyżwach cieszy się wśród elblążan dużym zainteresowaniem. Mając na uwadze jak najwyższą jakość oferty organizatorzy zmuszeni są do zmiany terminu zajęć z soboty na czwartek.

Powodem tej zmiany są cyklicznie organizowane imprezy o charakterze ogólnopolskim oraz międzynarodowym odbywające się w weekendy na lodowisku „Helena”, które uniemożliwiają systematyczne prowadzenie zajęć. W związku z tym dbając o komfort uczestników wprowadziliśmy nowy termin zajęć, który będzie obowiązywał od 07.02.2013r. Na lekcje zapraszamy chętne osoby w każdy czwartek od godz. 18.00. Wiele wskazuje na to, że wśród adeptów szkółki mogą znajdować się przyszli mistrzowie różnych dyscyplin sportowych w tym hokeja na lodzie, jazdy figurowej czy short tracku. Zachęcamy do trenowania i podnoszenia swoich umiejętności. Mamy nadzieję, że rodzice, którzy będą przychodzić ze swoimi dziećmi na ślizgawki ogólnodostępne sami założą łyżwy i wspólnie będą korzystać z zajęć wraz ze swoimi pociechami.
       Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach podając termin udziału. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób. Zgłoszenia w kasie lodowiska pod nr tel. 55 6424531 wew. 31(wtorek, czwartek, piątek w godz. 16.00-19.30, sobota, niedziela w godz. 11.30 - 18.00).
       Koszt lekcji – osoby dorosłe wstęp 14 zł ; dzieci  i młodzież wstęp 11 zł; dodatkowo bezpłatnie kaski ochronne dla dzieci.
       Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z naszej oferty.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama