UWAGA!

Nowy trener Olimpii (piłka nożna)

Elbląg, Wiaczesław Akszajew
Wiaczesław Akszajew (fot. nadesłane)

Niedawno nawiązana współpraca pomiędzy Olimpią Elbląg, a przedstawicielami futbolu białoruskiego cały czas się rozszerza. Po objęciu zespołu przez Olega Raduszko oraz zakontraktowaniu zawodników zza wschodniej granicy, w środę (14 marca) do sztabu trenerskiego dołączył Białorusin Wiaczesław Akszajew.

Białoruski szkoleniowiec na co dzień jest asystentem pierwszego trenera reprezentacji Białorusi. Wcześniej prowadził zespoły białoruskiej ekstraklasy - FC Homel (jako pierwszy trener i asystent), Lokomotiw Witebsk oraz Bielszyna Bobrujsk. Z tym ostatnim klubem wywalczył w 2011 roku mistrzostwo Białorusi.
       Zadaniem trenera Akszajewa w Olimpii będzie pomoc przy koordynacji całego systemu szkoleniowego w klubie, zarówno seniorów jak i grup młodzieżowych. Będzie najbliższym współpracownikiem trenera Raduszko oraz trenerów Lecha Strembskiego (koordynator grup młodzieżowych) i Pawła Karpowicza (Młoda Olimpia).
       - Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się nawiązać współpracę z trenerem Akszajewem - powiedział po podpisaniu umowy Łukasz Konończuk, prezes KS Olimpia Elbląg. - Doświadczenie trenera wpłynie pozytywnie na działalność wszystkich zespołów Olimpii Elbląg. Plany wobec nowego trenera mamy sprecyzowane, chcemy aby pomógł w opracowaniu systemu szkolenia naszych drużyn jak również prowadził pokazowe treningi, przede wszystkim dla trenerów Olimpii ,ale nie tylko. Przy okazji dziękujemy władzom Białoruskiej Federacji Piłkarskiej za zgodę na podjęcie pracy przez trenera w naszym klubie.
      
       Wiaczesław Akszajew ma 52 lata i urodził się w Witebsku.
      
      
Robert Pilecki, KS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama