UWAGA!

O półfinał powalczą w Tczewie (piłka ręczna)

Komisja Rozgrywek Młodzieżowych Związku Piłki Ręcznej w Polsce opublikowała komunikat o terminie i podziale na grupy drużyn, które awansowały do półfinału mistrzostw Polski juniorek. Elbląskie MKS Truso rozegra turniej w Tczewie.

Drużyny, które awansowały do półfinałów mistrzostw, podzielono na cztery grupy, a w każdej z nich o dwa miejsca premiowane awansem do finału rywalizować będą cztery zespoły. Turnieje półfinałowe rozegrane zostaną w dniach 20-22 lutego w Rudzie Śląskiej, Tczewie, Gdańsku i Kielcach.
     Elblążanki będą uczestniczyły w turnieju organizowanym przez MKS Sambor w Tczewie. W pierwszym meczu zagrają z KKS Polonią z Kępna, zespołem zupełnie nieznanym z dotychczasowych startów Truso w turniejach centralnych. Kolejny pojedynek Truso stoczy z MKS Ochotą z Warszawy, którą przed rokiem dziewczyny z Elbląga ograły. W ostatnim meczu turnieju MKS Truso zagra z gospodyniami Samborem z Tczewa.
     Zapytany o wartość uczestniczących w półfinale zespołów Jerzy Ringwelski, trener MKS Truso stwierdził, że w każdej z ekip są piłkarki ręczne mające za sobą przygodę z reprezentacjami kraju w młodszych kategoriach wiekowych. Wyniki meczów będą zależały od dyspozycyjności zawodniczek w dniu ich rozgrywania. Szkoleniowiec zakłada, że w półfinałowych meczach elblążanek ważne będzie ogranie jego podopiecznych w meczach o mistrzostwo II ligi. Natomiast celem MKS Truso jest awans do finału mistrzostw Polski.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • dyspozycyjność to najwyraźniej według pana redaktora to samo co dyspozycja. paradne. nawet pan sobie nie wyobraża jaki jestem szczęśliwy nie musząc pana słuchać na meczach startu.
  • życzę dalszych sukcesów no wyjścia z grupy z I-go miejsca, fajnie byłoby gdyby MP odbyły sie w Elblągu, który ma wspaniałych kibiców i zapewne dopisaliby w 100%
  • Za dyspozycyjność nagrodę Prezydenta Mu dać !!! :)
Reklama