UWAGA!

Obiekty MOSiR w czasie majówki

 Elbląg, Obiekty MOSiR w czasie majówki
fot. MOSiR

W związku z nadchodzącym Świętem Pracy i Świętem Konstytucji Trzeciego Maja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu wprowadził zmiany w funkcjonowaniu obiektów sportowych.

Tor Kalbar

Otwarty codziennie, w godzinach 8:00-20:00. W tym samym czasie będą czynne korty tenisowe wewnątrz toru.

CRW Dolinka

Obiekt przy ul. Moniuszki otwarty będzie w sobotę, 30 kwietnia, od godziny 6:00 do 22:00. 1 i 3 maja, tj. w niedzielę i wtorek, basen otwarty będzie w godzinach 8:00-20:00, natomiast w poniedziałek, 2 maja, od godziny 6:00-22:00. We wtorek nie odbędą się także zajęcia Aqua Fitness.

Kryta Pływalnia

W sobotę, 30 kwietnia, obiekt będzie czynny w godzinach 7:00-18:00. Na basen zapraszamy także w poniedziałek, w godzinach 14:00-20:00. W niedzielę, 1 maja oraz w środę, 3 maja, obiekt będzie nieczynny. W środę nie odbędą się zajęcia z Aqua Fitness.

Siłownia na Lodowisku Helena

Siłownia MOSiR, znajdująca się w budynku Lodowiska Helena, będzie czynna w poniedziałek, 2 maja, w godzinach 8:00-21:00. W weekend i środę 3 maja siłownia będzie nieczynna.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego dotowany przez mieszkańców MOSiR nie chce użyczać - w wolnych dniach - miejskich obiektów dot. krytej pływalni i siłowni na lodowisku dla elblążan ale i dla odwiedzających? panowie dyrektorzy / z nadania awansu wewnętrznego / zostaliście najęci do pracy na rzecz mieszkńców to i wypełniajcie swoje obowiązki wobec Elblążan, jak nie to zmieńcie pracę, a co na to ich pryncypał?
  • @kuk - Czemu sklepy wielkopowierzchniowe nie chcą nam udostępniać swoich specjałów w dni wolne? Gościu weź się puknij w czoło i ciesz się że dolinke masz czynna.
Reklama