[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Od poniedziałku święto siatkówki w Elblągu

Elbląg, Od poniedziałku święto siatkówki w Elblągu

W poniedziałek 16 września o godz. 9 w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce na siedząco kobiet i mężczyzn. Na wszystkie mecze wstęp wolny.

W turnieju udział wezmą drużyny z Ukrainy, Słowenii, Niemiec, Chorwacji, Holandii, Rosji, Węgier, Finlandii, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Litwy, Łotwy, Azerbejdżanu, Wielkiej Brytanii oraz Polski.
      
       Harmonogram rozgrywek
      
       Poniedziałek, 16 września
       Mężczyźni 10.00 Polska – Azerbejdżan (boisko 1)
       Kobiety 10.30 Rosja – Finlandia (boisko 2)
       K 11.00 Węgry – Polska (boisko 3)
       K 12.00 Słowenia –Niemcy (boisko 1)
       M 12:30 Bośnia i Hercegowina – Chorwacja (boisko 2)
       M 13.00 Ukraina – Łotwa (boisko 3)
       K 15.30 Ukraina – Chorwacja (boisko 1)
       M 16.00 Rosja – Wielka Brytania (boisko 2)
       M 16.30 Holandia – Węgry (boisko 3)
       K 17.30 Holandia – Rosja (boisko 1)
       K 18.00 Finlandia – Węgry (boisko 2)
      
       Wtorek, 17 września
       K 10.00 Węgry – Holandia (boisko 1)
       K 10.30 Polska – Finlandia (boisko 2)
       K 11.00 Chorwacja – Niemcy (boisko 3)
       K 12.00 Ukraina – Słowenia (boisko 1)
       M 12.30 Chorwacja – Serbia (boisko 2)
       M 13.30 Łotwa – Węgry (boisko 3)
       M 15.30 Azerbejdżan – Niemcy (boisko 1)
       M 16.00 Wielka Brytania – Litwa (boisko 2)
       M 16.30 Ukraina – Holandia (boisko 3)
       K 17.30 Rosja – Węgry (boisko 1)
       K 18.00 Holandia – Polska (boisko 2)
      
       Środa, 18 września
       M 9.00 Serbia – Bośnia i Hercegowina (boisko 1)
       M 9.30 Holandia – Łotwa (boisko 2)
       M 10.00 Polska – Niemcy (boisko 3)
       M 11.00 Litwa – Rosja (boisko 1)
       M 11.30 Węgry – Ukraina (boisko 2)
       K 12.00 Słowenia – Chorwacja (boisko 3)
       K 13.00 Niemcy – Ukraina (boisko 1)
       K 13.30 Polska – Rosja (boisko 2)
       K 14.00 Finlandia – Holandia (boisko 3)
      
       Czwartek, 19 września
       M 10.00 mecz o miejsca 9–13 (boisko 1)
       M 10.30 mecz o miejsca 9–13 (boisko 2)
       M 11.00 ćwierćfinał (boisko 3)
       M 12.00 ćwierćfinał (boisko 1)
       M 12.30 ćwierćfinał (boisko 2)
       M 13.00 ćwierćfinał (boisko 3)
       K 15.30 mecz o miejsca 5–9 (boisko 1)
       K 16.00 mecz o miejsca 5–9 (boisko 2)
       K 16.30 półfinał (boisko 3)
       K 17.30 półfinał (boisko 1)
       M 18.00 mecz o miejsca 9–13 (boisko 2)
       M 18.30 mecz o miejsca 9–13 (boisko 3)
      
       Piątek, 20 września
       M 10.00 mecz o miejsca 5–8 (boisko 1)
       M 10.30 mecz o miejsca 5–8 (boisko 2)
       K 11.00 mecz o miejsca 5–9 (boisko 3)
       M 12.00 mecz o miejsca 9–13 (boisko 1)
       M 14.00 mecz o miejsca 9–13 (boisko 2)
       K 16.00 mecz o miejsca 5–9 (boisko 3)
       M 17.00 półfinały (boisko 1)
       M 17.30 półfinały (boisko 2)
      
       Sobota, 21 września
       K 8.00 mecz o miejsca 5–9 (boisko 1 i 2)
       M 8.00 i 10.00 mecz o miejsca 9–13 (boisko 3)
       M 10.00 mecz o miejsca 7-8 (boisko 1)
       K 10.00 mecz o miejsca 5-6 (boisko 2)
       K 12.00 mecz o 3 miejsce kobiet (boisko 1)
       M 13.30 mecz o 3 miejsce mężczyzn (boisko 1)
       K 15.00 FINAŁ KOBIET (boisko 1)
       M 16.30 FINAŁ MĘŻCZYZN (boisko 1)
      
       Patronat nad turniejem objął sekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Jarosław Duda oraz prezydent Elbląga Jerzy Wilk.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Szkoda że spotkania w godzinach kiedy większość ludzi jest w pracy, na popołudniowe na pewno sie wybiorę i polecam każdemu to szybka i widowiskowa gra i to niesamowite jak Ci ludzie mimo swojej niepełnosprawności poruszają się i grają. trzymam kciuki za naszych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    EBLingeer(2013-09-16)
Reklama