UWAGA!

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne 2022

 Elbląg, Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne 2022

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 5 czerwca na Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, czyli zawody w tańcu nowoczesnym Uczestnicy będą konkurować w różnych kategoriach m.in. hip-hop, disco-dance i show dance.

21. edycja Konfrontacji Tanecznych, to impreza, która co roku wzbudza wiele emocji i ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, jak i publiczności. Impreza odbędzie się po dwuletniej przerwie.

- Cieszymy się, że wracają Konfrontacje Taneczne. Młodzi ludzie chcą zaprezentować umiejętności szerszej publiczności i jednocześnie stanąć do sportowej rywalizacji – mówią organizatorzy – Mamy nadzieję, że impreza jak co roku przyciągnie do Elbląga tancerzy specjalizujących się w różnych stylach. Co z pewnością wpłynie na widowiskowość i atrakcyjność wydarzenia – dodają organizatorzy.

Podczas Konfrontacji uczestnicy konkurować będą w kategoriach: hip-hop, disco-dance, inne formy tańca oraz stage dance, czyli: taniec współczesny, modern i show dance. W turnieju, oprócz solistów, udział wziąć mogą duety, formacje i mini-formacje. Tancerze prezentować się będą w trzech blokach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i pow. 15 lat.

Organizatorami zawodów są Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Stowarzyszenie „Jantar”.

Regulamin Konfrontacji oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Centrum Tańca Promyk.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama