UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Elbląg, Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne
(fot. PS)

W najbliższą sobotę, 22 maja, w Światowidzie odbędą się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne. Tancerze z całej Polski walczyć będą o miejsca na podium w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 11 lat, juniorzy 12 - 15 lat i seniorzy powyżej 15 lat. W czasie Konfrontacji będzie można zobaczyć występy formacji tanecznych, disco dance oraz hip-hop.

– Konfrontacje mają przede wszystkim promować taniec nowoczesny – mówi Leszek Linkowski z Centrum Tańca Promyk. – Jednocześnie dla wszystkich tancerzy udział w Konfrontacjach to możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z innymi, zdobywanie doświadczenia, sprawdzenie, jak radzą sobie ze stresem, bo przecież prezentują się przed publicznością.
       Organizatorami są Stowarzyszenie Jantar oraz CSE Światowid, a partnerem medialnym jest: www.sportel24.pl
      
       Przedstawiamy program Konfrontacji:
      
       8.30 – rejestracja, próby parkietu,
       10.30 – losowanie kolejności startów,
       11.00 – rozpoczęcie Konfrontacji,
       11.05 – przywitanie gości, uczestników,
       11.15 – Blok I – Disco Dance, Hip Hop, Inne Formy, kat. do 11 lat
       (Disco Dance – Duety, Disco Dance – Miniformacje, Disco Dance – Formacje, Hip Hop – Duety, Hip Hop –Miniformacje, Hip Hop – Formacje, Inne Formy Taneczne – Formacje.)
       Po bloku I odbędzie się wręczenie nagród.
       13.00 – Blok II – Disco Dance, Hip Hop, Inne Formy, kat. 12 -- 15 lat
       (Disco Dance – Duety, Disco Dance – Miniformacje, Disco Dance – Formacje, Hip Hop – Duety, Hip Hop –Miniformacje, Hip Hop – Formacje, Inne Formy Taneczne – Formacje.)
       Po bloku II odbędzie się wręczenie nagród.
       17.00 – Blok III – Disco Dance, Hip Hop, Inne Formy, kat. powyżej 15 lat
       Disco Dance – Duety, Disco Dance – Miniformacje, Disco Dance – Formacje, Hip Hop – Duety, Hip Hop – Miniformacje, Hip Hop – Formacje, Inne Formy Taneczne – Formacje.)
       Po bloku III odbędzie się wręczenie nagród.
       20.30 – zakończenie Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych 2010.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama