[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Olimpia 2010 po pierwszych meczach ligowych

 
Elbląg, Olimpia 2010 po pierwszych meczach ligowych
fot. nadesłana

Rocznik 2010 Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg rozegrał już dwie kolejki w jesiennej Lidze Orlika. W tym roczniku żółto-biało-niebieskich reprezentują dwa zespoły: Olimpia Elbląg III oraz Olimpia Elbląg IV.

Oba zespoły zostały przydzielone do grupy 1 w rozgrywkach zielonych Ligi Orlik. Olimpia 2010 rywalizuje z: Olimpią Elbląg I (rocznik 2009), Olimpią Elbląg II (rocznik 2009), Zatoką Braniewo (rocznik 2009) oraz Concordią Elbląg (rocznik 2009)

Inauguracja w wykonaniu rocznika 2010 była lepsza niż przyzwoita, w szczególności Olimpii III, która wygrała cztery spotkania i zanotowała tylko jedną porażkę. - Gratuluję chłopcom udanej inauguracji rozgrywek, tym bardziej że pierwszy raz graliśmy w systemie 6+1. Rywalizujemy z chłopcami rok starszymi, co w tym wieku jest bardzo dużą różnicą, ale mimo wszystko udowodniliśmy, że możemy powalczyć z każdym zespołem w grupie - poinformował trener Olimpii Damian Ziemiańczyk.

 

Wyniki 1. kolejki:

Olimpia Elbląg IV - Olimpia Elbląg II 1:1 (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg I 0:5

Olimpia Elbląg IV - Concordia Elbląg 1:2 (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III - Zatoka Braniewo 2:1 ( M. Małczyński, W.Krzykwa)

Olimpia Elbląg III - Concordia Elbląg 1:0 (M.Waśniewski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg IV 5:0 (D.Wójcik, K.Cieślak 2x, B.Roszkowski, N.Orłowski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg II 3:1 (B.Roszkowski 3x)

Olimpia Elbląg IV - Zatoka Braniewo 0:2

Olimpia Elbląg IV - Olimpia Elbląg I 0:11

 

Olimpia Elbląg III: Mikołaj Stankiewicz, Bartosz Roszkowski, Wiktor Krzykwa, Szymon Dziewiałtowicz, Michał Żmijewski, Dominik Fercho, Mateusz Małczyński, Daniel Wójcik, Kacper Cieślak, Natan Orłowski, Maciej Waśniewski

 

Olimpia Elbląg IV: Roman Manista, Nikodem Józefiak, Nikodem Klonowski, Bartosz Ciszkowski, Bartosz Ziemiańczyk, Szymon Lewandowski, Norbert Frąckiewicz, Wojtek Wiaterek, Alan Józefowski, Wiktor Osiński, Kacper Zega

 

- Drugą kolejkę Ligi Orlik rozegraliśmy na stadionie miejskim w Braniewie. Mimo słabszej dyspozycji chłopakom należą się słowa uznania, gdyż po dwóch pierwszych porażkach potrafili się podnieść i zdobyć punkty w trzech ostatnich meczach - podsumował druga kolejkę trener Olimpii 2010 Damian Ziemiańczyk.

 

Wyniki 2. kolejki:

Olimpia Elbląg IV 0:6 Olimpia Elbląg II

Olimpia Elbląg III 1:5 Olimpia Elbląg I (Maciej Sarna)

Olimpia Elbląg IV 1:7 Concordia Elbląg (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III 0:0 Zatoka Braniewo

Olimpia Elbląg III 1:3 Concordia Elbląg (Maciej Sarna)

Olimpia Elbląg III 2:1 Olimpia Elbląg IV (Michał Żmijewski, Mikołaj Stankiewicz – Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III 2:0 Olimpia Elbląg II (Michał Żmijewski, Maciej Waśniewski)

Olimpia Elbląg IV 0:11 Zatoka Braniewo

Olimpia Elbląg IV 1:2 Olimpia Elbląg I (Alan Józefowski)

 

Olimpii Elbląg III: Mikołaj Stankiewicz, Bartosz Roszkowski, Wiktor Krzykwa, Szymon Dziewiałtowicz, Michał Żmijewski, Maciek Waśniewski, Mateusz Małczyński, Daniel Wójcik, Tomek Kolosov, Natan Orłowski, Maciej Sarna

 

Olimpii Elbląg IV: Roman Manista, Nikodem Józefiak, Franek Gawałkiewicz, Bartosz Ciszkowski, Jakub Pastuszak, Szymon Lewandowski, Jakub Schiedel, Kacper Zega, Alan Józefowski, Mikołaj Wojtowicz

 

Następna seria gier odbędzie się w niedzielę, 22 września, w Elblągu na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama