UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Olimpia 2010 po pierwszych meczach ligowych

 
Elbląg, Olimpia 2010 po pierwszych meczach ligowych
fot. nadesłana

Rocznik 2010 Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg rozegrał już dwie kolejki w jesiennej Lidze Orlika. W tym roczniku żółto-biało-niebieskich reprezentują dwa zespoły: Olimpia Elbląg III oraz Olimpia Elbląg IV.

Oba zespoły zostały przydzielone do grupy 1 w rozgrywkach zielonych Ligi Orlik. Olimpia 2010 rywalizuje z: Olimpią Elbląg I (rocznik 2009), Olimpią Elbląg II (rocznik 2009), Zatoką Braniewo (rocznik 2009) oraz Concordią Elbląg (rocznik 2009)

Inauguracja w wykonaniu rocznika 2010 była lepsza niż przyzwoita, w szczególności Olimpii III, która wygrała cztery spotkania i zanotowała tylko jedną porażkę. - Gratuluję chłopcom udanej inauguracji rozgrywek, tym bardziej że pierwszy raz graliśmy w systemie 6+1. Rywalizujemy z chłopcami rok starszymi, co w tym wieku jest bardzo dużą różnicą, ale mimo wszystko udowodniliśmy, że możemy powalczyć z każdym zespołem w grupie - poinformował trener Olimpii Damian Ziemiańczyk.

 

Wyniki 1. kolejki:

Olimpia Elbląg IV - Olimpia Elbląg II 1:1 (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg I 0:5

Olimpia Elbląg IV - Concordia Elbląg 1:2 (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III - Zatoka Braniewo 2:1 ( M. Małczyński, W.Krzykwa)

Olimpia Elbląg III - Concordia Elbląg 1:0 (M.Waśniewski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg IV 5:0 (D.Wójcik, K.Cieślak 2x, B.Roszkowski, N.Orłowski)

Olimpia Elbląg III - Olimpia Elbląg II 3:1 (B.Roszkowski 3x)

Olimpia Elbląg IV - Zatoka Braniewo 0:2

Olimpia Elbląg IV - Olimpia Elbląg I 0:11

 

Olimpia Elbląg III: Mikołaj Stankiewicz, Bartosz Roszkowski, Wiktor Krzykwa, Szymon Dziewiałtowicz, Michał Żmijewski, Dominik Fercho, Mateusz Małczyński, Daniel Wójcik, Kacper Cieślak, Natan Orłowski, Maciej Waśniewski

 

Olimpia Elbląg IV: Roman Manista, Nikodem Józefiak, Nikodem Klonowski, Bartosz Ciszkowski, Bartosz Ziemiańczyk, Szymon Lewandowski, Norbert Frąckiewicz, Wojtek Wiaterek, Alan Józefowski, Wiktor Osiński, Kacper Zega

 

- Drugą kolejkę Ligi Orlik rozegraliśmy na stadionie miejskim w Braniewie. Mimo słabszej dyspozycji chłopakom należą się słowa uznania, gdyż po dwóch pierwszych porażkach potrafili się podnieść i zdobyć punkty w trzech ostatnich meczach - podsumował druga kolejkę trener Olimpii 2010 Damian Ziemiańczyk.

 

Wyniki 2. kolejki:

Olimpia Elbląg IV 0:6 Olimpia Elbląg II

Olimpia Elbląg III 1:5 Olimpia Elbląg I (Maciej Sarna)

Olimpia Elbląg IV 1:7 Concordia Elbląg (Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III 0:0 Zatoka Braniewo

Olimpia Elbląg III 1:3 Concordia Elbląg (Maciej Sarna)

Olimpia Elbląg III 2:1 Olimpia Elbląg IV (Michał Żmijewski, Mikołaj Stankiewicz – Alan Józefowski)

Olimpia Elbląg III 2:0 Olimpia Elbląg II (Michał Żmijewski, Maciej Waśniewski)

Olimpia Elbląg IV 0:11 Zatoka Braniewo

Olimpia Elbląg IV 1:2 Olimpia Elbląg I (Alan Józefowski)

 

Olimpii Elbląg III: Mikołaj Stankiewicz, Bartosz Roszkowski, Wiktor Krzykwa, Szymon Dziewiałtowicz, Michał Żmijewski, Maciek Waśniewski, Mateusz Małczyński, Daniel Wójcik, Tomek Kolosov, Natan Orłowski, Maciej Sarna

 

Olimpii Elbląg IV: Roman Manista, Nikodem Józefiak, Franek Gawałkiewicz, Bartosz Ciszkowski, Jakub Pastuszak, Szymon Lewandowski, Jakub Schiedel, Kacper Zega, Alan Józefowski, Mikołaj Wojtowicz

 

Następna seria gier odbędzie się w niedzielę, 22 września, w Elblągu na stadionie przy ul. Skrzydlatej 1a.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama