UWAGA!

Olimpia zaprezentowała się kibicom

W poniedziałkowy wieczór odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Olimpii. Kibice mieli okazję poznać jeszcze lepiej swoich ulubieńców. W sobotę pierwszy ligowy sprawdzian. Do Elbląga przyjedzie Start Działdowo. Zobacz film oraz zdjęcia.

Spotkanie z kibicami, które odbyło się w tawernie Tortuga, rozpoczęło się od przemówienia Łukasza Konończuka. – Chciałem powiedzieć o trzech sprawach. Po pierwsze stabilizacja i zmiany które zachodzą w klubie. Drugim aspektem jest awans do II ligi. Myślę, że jesteśmy gotowi i lepiej przygotowani niż w poprzednim roku. Trzeci ważny problem, który chcemy poruszyć w tym roku to infrastruktura. Wiecie doskonale, że od dawna nic nie dzieje się na naszym obiekcie. Mamy nowego pana prezydenta. Powstają baseny, hala, tor wrotkarski. Zostaliśmy tylko my z największą grupą kibiców, elblążanami z krwi i kości, którzy płacą w tym mieście podatki i chcą oglądać zmagania sportowe w godnych warunkach. Prośba do was kibice jest taka, żebyśmy wspólnie w kulturalny sposób poprosili pana prezydenta i radnych, żeby powstała porządna trybuna, najlepiej według projektu który już był za prezydenta Grzegorza Nowaczyka. To pozwoli nam rozwijać się i patrzeć w przyszłość. Druga liga to powinien być dla nas początek, a chcemy grać na wyższym poziomie rozgrywkowym– zakończył wiceprezes Olimpii.
       Na scenie pojawili się też oczywiście główni bohaterowie, czyli sztab szkoleniowy wraz z piłkarzami. Trener Adam Boros mówił o przygotowaniach, ciężkiej pracy i chwalił możliwość spotkania z fanami. Po nim przedstawiali się kolejno zawodnicy. Kapitan żółto-biało-niebieskich Dawid Kubowicz nawiązał do nagrania prezentacji z 1988 roku, które pojawiło się w internecie. Wzorem z tamtych czasów nasi piłkarze przedstawiali się kibicom, zaznaczając jednocześnie ile lat są w Olimpii i na jakiej pozycji na boisku występują.
       Po zakończeniu części oficjalnej swój czas mieli kibice, którzy rozmawiali z piłkarzami, szkoleniowcami i wykonywali pamiątkowe zdjęcia ze swoimi ulubieńcami. - Bardzo sobie chwalę takie spotkania z kibicami – mówił trener Adam Boros. - Są one bardzo potrzebne. Kibice mogą poznać lepiej zawodników, a zawodnicy i my trenerzy kibiców. Poznać ich oczekiwania, zdanie na różne tematy. To dla nas bardzo ważne – powiedział szkoleniowiec Olimpii.
       Pod sporym wrażeniem prezentacji był nowy nabytek żółto-biało-niebieskich Radosław Bukacki – Wszystko jest inaczej i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Wszystko jest na profesjonalnym poziomie. Jest mi obojętnie na jakiej pozycji trener będzie mnie wystawiał, byle dostać szansę na grę. Będę się starał robić co się da, by wypadać jak najlepiej. Bardzo chcę zostać w Olimpii na dłużej – mówił młody piłkarz.
       Przed Olimpią pierwszy ligowy pojedynek. Rywalem naszej drużyny będzie Start Działdowo. Początek meczu na stadionie przy Agrykoli w sobotę 8 sierpnia o godz. 18.
      

       Patronem medialnym Olimpii Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl 
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama