UWAGA!

Olimpijska Liga Mistrzów

2015-11-25
Aktualizowany 2015-11-26 09:28
 

ZKS Olimpia zaprasza wszystkich do piłkarskiej zabawy. Skompletuj skład, zbierz drużynę, przeżyj fantastyczne emocje, połączone ze sportową rywalizacją.  

Olimpijska Liga Mistrzów czyli piłkarska liga dla amatorów w kategorii wiekowej: 30+. Rozgrywki odbywać się będą w soboty od godziny 16:00. Zimowe, sobotnie, późne popołudnia spędź ze znajomymi i przeżyj piłkarskie emocje.
      
       Olimpijska Liga Mistrzów jest organizowana przez Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg. OLM rozgrywana będzie na hali piłkarskiej przy ul. Daszyńskiego 1.
      
       Hala piłkarska, z boiskiem o wymiarach 20x40, umożliwia grę w piłkę nożna bez względu na panującą pogodę. Opady śniegu, ulewny deszcz czy mroźne wieczory nie stanowią problemu dla chcących pograć w piłkę nożną na naszej hali. Boisko jest zadaszone i ogrzewane – dres zostaw w domu; spakuj do torby krótkie spodenki i koszulkę. U nas nie musisz się martwić, że zmarzniesz.
      
       Organizatorzy planują rozgrywanie OLM systemem każdy z każdy. Drużyny mogą zgłosić maksymalnie 15 osób. Mecze rozgrywane są „piątkami” (w tym bramkarz) 4+1. Dokonywanie zmian w czasie gry prowadzone jest systemem „hokejowym” tylko w wyznaczonej strefie zmian. Czas trwania meczu to dwie połowy po 15 minut.
      
       Ze znajomymi macie własny amatorski klub? Z kolegami z pracy chcielibyście wspólnie pograć w piłkę? Nie zwlekajcie! Zgłoście drużynę do OLM!
      
       Biorąc udział w Olimpijskiej Lidze Mistrzów zapewniamy:
       - sportową rywalizację w duchu Fair Play
       - boisko ze sztuczną nawierzchnią
       - profesjonalną obsługę sędziowską
       - profesjonalną obsługę medyczną
       - profesjonalną obsługę video i foto
       - nagrody dla wszystkich drużyn
       - nagrody indywidualne: król strzelców, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik
       - relacje live na facebooku.  

 


       Wpisowe to 550 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 grudnia*. Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę i wygraj pierwszą edycję Olimpijskiej Ligi Mistrzów.
      
       Wejdź do gry:
       tel. 508189479; 509901497
       mail: promocja@zksolimpia.pl
      
       * jeżeli do 6 grudnia do OLM nie zgłosi się przynajmniej 6 drużyn, liga nie zostanie rozegrana.  
      

--------- Reklama --------
Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej