UWAGA!

Orły zakończyły sezon

 Elbląg, Orły zakończyły sezon
fot. nadesłana

W weekend łyżwiarze Orła Elbląg brali udział w finale Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych oraz w Mistrzostwach Polski młodzików i młodzieżowców w short tracku w Gdańsku. Startowało 19 elblążan, którzy zdobyli 17 medali. .

W ramach Mistrzostw Polski sztafeta naszych młodzieżowców w składzie: Weronika Surowiec, Kamila Stankiewicz, Beniamin Rumak i Marcin Mański zdobyła złoty medal w sztafecie mieszanej na 2000m.

Podczas Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w kategorii juniorek D Martyna Górka zdobyła srebrne medale na 1000, 500, 777m i wieloboju oraz brązowy medal w klasyfikacji generalnej całego sezonu OZR.
       Junior D - Tymon Hryniewicz zdobył brąz w biegu na 1000m. W kategorii Kobiet Katarzyna Reindl zbobyła brązowy medal na 500m. W kategorii mężczyzn Krzysztof Reindl zajął 3 miejsce na 1500m oraz z wieloboju, Adrian Jasiński zdobył srebro na 500m, a Jędrzej Borowiecki zdobył złoty medal na 1500, 500, 1000m oraz w wieloboju oraz srebro w klasyfikacji generalnej całego sezonu OZR.
       W kategorii młodziczek Ada Jażdżyńska zajęła 3 miejsce na 500m. Michał Krause oraz Amelia Nowakowska zdobyli 2 klasę sportową na dystansie 777m.

Były to  ostatnie zawody Orła w tym sezonie. Już po świętach rozpoczną  przygotowania do przyszłego sezonu.

Orzeł Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo Orzełki
 • Dlaczego daje się duże pieniądze na piłkę nożną która prezentuje marny poziom, a dyscyplinom które przynoszą wiele medali np: łyżwiarstwo, kajakarstwo, judo itp daje się ochłapy.
 • Miło zobaczyć jak utalentowani elblążanie zdobywają medale
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Marekkk(2021-03-23)
 • Lodowisko musi być czynne od września!!!! Zawodnicy jako jedyni w Polsce wchodzą na lód w październiku. Sześć miesięcy bez lodu, ewenement na skalę Polski. Brawa dla trenera i zawodników za wyniki, które osiągają w takich warunkach.
 • BRAWO!!!! Gratulacje dla zawodników i trenera. Widać bardzo dobrze wykonaną pracę przy ograniczonych środkach i możliwościach, w porównaniu do innych klubów. Życzę, aby zawodnicy i trener mieli przynajmniej takie same warunki pracy i sprzęt jak w innych klubach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Fan Short tracka(2021-03-23)
Reklama