UWAGA!

Osiem opcji startowych ferii z MOSiR

 
Elbląg, Osiem opcji startowych ferii z MOSiR
fot. MOSiR

Od poniedziałku, 27 stycznia rozpoczną się ferie zimowe, a wraz z nimi rusza cykl różnorodnych, bezpłatnych propozycji na sportowo-rekreacyjne zajęcia w wolnym czasie oferowane przez MOSiR.

Już pierwszego dnia ferii istnieje możliwość skorzystania z ośmiu takich propozycji, co oznacza, że można wybrać zajęcia najbardziej odpowiadające zainteresowaniom uczestnika.
       Zaczynamy o godz. 10.00 na strzelnicy w krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68 od sportowego szkolenia strzeleckiego połączonego z udziałem w mini zawodach „Szukamy snajpera”. Natomiast na lodowisku Helena od godz. 11.00 rozpoczną się zawody „Zimowe Biegi na Orientację”, a także o tej samej porze w salce tenisa stołowego ruszy Akademia Tenisa Stołowego.
       Ciekawie zapowiada się cykl zajęć „Ferie zimowe z fitness”, na który zapraszamy od godz. 12.00 do salki fitness na lodowisku.
       Jeszcze przed obiadem można skorzystać z zajęć sportowo-rekreacyjnych i jazdy dowolnej na lodowisku w godzinach od 12.15 – 14.30.
       Osoby mające nadmiar zimowych atrakcji mogą przyjść na krytą pływalnię, gdzie o godz. 13.45 rozpoczną się feryjne zajęcia z cyklu Aqua Sfera.
       I jeszcze jedna oryginalna oferta na przystani kajakowej przy ul. Radomskiej 5 – od godz. 15.00 zajęcia w sali sportowej i jedyna taka w mieście możliwość popływania zimą kajakiem pod dachem.
       Te wszystkie zajęcia już pierwszego dnia ferii, zatem trzeba z nich skorzystać.
       Szczegółowy program bezpłatnych ferii do wglądu na stronie internetowej MOSiR. Przewidujemy, że na niektóre z wydarzeń będzie więcej chętnych niż miejsc, toteż na karnawałowe "Ice Party" 2 lutego trzeba przyjść wcześniej, natomiast uczestnictwo w grze Laser Paintball w dniach 3 i 7 lutego prosimy rezerwować pod nr tel. 795 651 616.
       Niezależnie od wyniku, warto posmakować innych atrakcji zimowych ferii z MOSiR-em w mieście. Zapraszamy!
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama