UWAGA!

Ostatnie dni promocji biletów

 
Elbląg, Ostatnie dni promocji biletów
fot. W. Wawro

Która formacja zdobędzie tytuł Mistrza Europy? Przekonamy się już w sobotę, 3 października podczas Mistrzostw Europy Formacji Standardowych. Miłośnicy tańca będą mogli oglądać występy najlepszych formacji standardowych w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu. Tylko do piątku można kupić bilety na Mistrzostwa w promocyjnej cenie.

Jak na mistrzostwa przystało formacje zaprezentują swoje umiejętności w wyszukanej choreografii.
       - Po raz pierwszy w Polsce, a co za tym idzie także w Elblągu, odbędą się Mistrzostwa Europy Formacji Standardowych – mówi Magdalena Czarnocka – Kaptur, zastępca dyrektora Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. - Gościć u nas będą znakomici sędziowie, trenerzy i tancerze – co gwarantuje sportowe emocje na najwyższym poziomie.
       Każda z formacji, występujących podczas mistrzostw, na prezentację swojego układu tanecznego będzie miała maksimum sześć minut. W tym czasie zawodnicy muszą przywitać się z publicznością, zatańczyć i zejść ze sceny. W czasie występu tancerze muszą zaprezentować co najmniej cztery z pięciu tańców standardowych: tanga, fokstrota, quickstepa, walca wiedeńskiego i walca angielskiego. W skład formacji wchodzi od sześciu do ośmiu par.
       Do udziału w Mistrzostwach zgłosiło się na razie dwanaście formacji. Mistrzostwa zostaną podzielone na rundę eliminacyjną, która rozpocznie się o godz. 15.00 oraz na finały, które rozpoczną się o godz. 19.
       - Podczas Mistrzostw Europy będzie można obejrzeć dwie elbląskie Formacje, które w minioną sobotę powróciły z Bydgoszczy z tytułami mistrza i wicemistrza Polski – dodaje Magdalena Czarnocka – Kaptur. – 3 października zmierzą się z najlepszymi, m.in. formacjami z Niemiec, Holandii, Rosji czy Białorusi.
       Do 25 września bilety na Mistrzostwa Europy Formacji Standardowych (na trybuny) można kupić w kasie CSE „Światowid” w promocyjnej cenie 20 zł. Ceny biletów poza promocją: 40 zł – na trybuny, 100 zł – miejsce przy stoliku.
      
       Organizatorami Mistrzostw Europy Formacji Standardowych są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Federacja Tańca Sportowego oraz Stowarzyszenie "Jantar".
       Sponsorem głównym Mistrzostw jest Grupa LOTOS S.A.
       Impreza realizowana przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
      

       Patroni medialni: TVP Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Portal Kulturalny Warmii i Mazur eŚwiatowid.pl, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska, Dziennik Elbląski, Radio Eska Elbląg.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • rodzice!!!zabierzcie dzieci niech tańczą a nie siedzą przed komputerem. ja kiedyś tańczyłam i wiem że to super sport
  • Bilety bardzo drogie- kogo stać w Elblągu, a poza tym za 20 zł można obejrzeć super film w kinie. Nie każdy lubi patrzeć na sztuczne tańce i wymalowane panienki, a także facetów z makijażem( w tańcach towarzyskich)
  • a co teraz robisz?
  • Co zrobił Wenderlich w sejmie w czasie odczytu pań na temat zabijania naszych małych nienarodzonych rodaków Polaków to woła o pomstę do nieba. Biedne chore maluchy muszą umrzeć w tym kraju - nie maja prawa kochać swoich bliskich tylko dlatego że mogą sie urodzić trochę albo bardziej chore. To mi przypomina to co robili hitlerowcy przed wojną w podziemiach zamku Wartburg i innych. Gazowali głuchonieme dzieci i chorych psychicznie. WITAJ EUROPO!!!
Reklama