UWAGA!

Ostatnie miejsca na półkolonie tenisowe

 Ostatnie miejsca na półkolonie tenisowe
Fot. nadesłane.

B&M Tennis Club zaprasza latem wszystkie chętne dzieci w wieku od lat 6 do 16 lat na półkolonie tenisowe. Półkolonie przeznaczone są dla tych wszystkich dzieci, które chociaż przez tydzień zostają w okresie wakacji w Elblągu i chciałyby ten czas spędzić z nami podczas nauki gry w tenisa i zabawie.

Nasza kadra dołoży wszelkich starań, by aktywny wypoczynek dostarczył maluchom mnóstwo wrażeń i wiele radości. Specjalnie, na potrzeby półkolonii, przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation „Play & Stay” - pozwoli Państwa pociechom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami, dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych. B&M Tennis Club dysponuje dwoma kortami i halą tenisową.
       Cena 350 zł obejmuje II śniadanie oraz obiad (zupa + drugie danie), 2 treningi tenisowe, zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy zespołowe. Ilość miejsc ograniczona.
      
       Dostępne terminy:
       -20.08-24.08
       -27.08-31.08.
      
      

 


       Wejdź na naszą nową stronę tenisowyelblag.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą i cennikiem. Serdecznie zapraszamy!
      
      

B&M Tennis Club
       Kazimierzowo 4f
       (2 km od centrum)
       dojazd autobusem nr 14
       tel. 510 520 283.

      
-------------- Reklama -------------

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie