UWAGA!

Ostatnie wolne miejsca na półkolonie tenisowe

2015-07-21
Aktualizowany 2015-07-22 13:00
 

Szukasz aktywnego wypoczynku dla swojego dziecka na wakacje? Chcesz, żeby było fajnie i niedrogo, a w dodatku tenisowo? Jeśli tak, to półkolonie organizowane przez B&M Tennis Club są właśnie dla Twojego dziecka. To ostatni dzwonek, aby zapisać dziecko. Pozostały tylko 4 wolne miejsca na półkolonie w terminie od 27 lipca do 31 lipca.

Po pierwsze tenis, po drugie tenis, po trzecie też tenis a co najważniejsze radość Twojego dziecka i wyjątkowe treningi z profesjonalnymi trenerami posiadającymi licencję Brytyjskiego Związku Tenisowego (LTA) i polskiego związku tenisowego. Oczywiście nie zabraknie również innych atrakcji o czym za chwilę. Zajęcia prowadzone są w grupach utworzonych w zależności od wieku i umiejętności. Zapraszamy do udziału w naszych aktywnych półkoloniach. Każde dziecko zostaje objęte ubezpieczeniem OC i NW na czas półkolonii.
      
       Lokalizacja

       Półkolonie tenisowe odbywać się będą na zamkniętym terenie klubu tenisowego B&M Tennis Club w Kazimierzowie. Dysponujemy 2 halami tenisowymi oraz 2 kortami zewnętrznymi. Jedyny w Elblągu, ośrodek tenisowy posiadający dwie hale tenisowe połączone ogrzewanym domkiem klubowym (szatnia, łazienka, prysznic, tv i WiFi). Hale tenisowe umożliwiają grę w tenisa przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych gdyż w okresie letnim boki hali są rozsuwane dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu.
      
       Wyżywienie

       Zapewniamy uczestnikom półkolonii dwa posiłki dziennie. Drugie śniadanie oraz zestaw obiadowy składający się z dwóch dań serwowane w restauracji Domu Weselnego „Kazimierzówka”, który znajduje się na terenie ośrodka. Podczas całego dnia półkolonii do dyspozycji dzieci będą świeże owoce oraz napoje.
      
       Zajęcia sportowe

       Półkolonie tenisowe kierujemy zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem jak i dla dzieci które poznały już tajniki tego wspaniałego sportu. Dlatego też wszystkie zajęcia będą dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników tak aby każde dziecko czerpało maksimum przyjemności z uczestnictwa w zajęciach. Specjalnie, na potrzeby półkolonii, przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation "Play & Stay". Pozwala on dzieciom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami, dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej. Poza treningami twoja pociecha weźmie również udział w wielkim turnieju i może zdobyć tytuł mistrza półkolonii! Jest więc o co grać.
      
       Poza zajęciami tenisowymi dzieci będą uczestniczyły w wielu grach i zabawach związanych z piłką nożną, unihokejem czy piłką ręczną. Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom za uczestnictwo w półkoloniach tenisowych. Zapewniamy piłki i rakiety.

 


       Zajęcia dodatkowe
       Poza zajęciami związanymi z tenisem przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje tj. wyjście do kina i gotowanie z kucharzem. Podczas turnusu odbędą się pokazy pierwszej pomocy medycznej prowadzone przez ratowników medycznych. Dodatkowo do dyspozycji dzieci na terenie ośrodka będą przygotowane trampoliny, mini boiska do piłki nożnej, korty do gry w badmintona.
      
       Cena 399zł obejmuje :

       * 2 treningi tenisowe dziennie
       * trening ogólnorozwojowy
       * gry zespołowe i sprawnościowe
       * zajęcia z teorii i taktyki tenisowej
       * Talentiada tenisowa z medalami i dyplomami
       * podchody
       * II śniadanie i obiad w „Kazimierzówce”
       * wyjście do kina i gotowanie z kucharzem,
       * zajęcia odbywają się od 8:00 do 16:00
       * ubezpieczenie OC i NNW.
      
       Pozostały tylko 4 wolne miejsca na półkolonie w terminie od 27 lipca do 31 lipca.
      
       Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i rezerwacje pod numerem tel. 510 520 283 lub 504 184 916.

      

----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej