UWAGA!

Otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych

Elbląg, Otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
fot. arch.portEl

W czwartki od 2 marca do 27 kwietnia w godz.17.15 - 20.15 (I runda od ok. 17.30) w budynku przy Związku Jasczurczego 17 (sala COP, I piętro pokój 104) odbędą się tegoroczne otwarte mistrzostwa Elbląga w klasyfikacjach: open juniorów (do 18 lat) i weteranów (od 60 lat) w szachach klasycznych (P 90 - z zapisem partii).

Zapisy na miejscu dnia 2 marca od godz.16.30 do 17.15. Wpisowe wynosi 20 zł (juniorzy, kobiety i weterani płacą po 15 zł). Uwaga: dodatkowe 5 zł zniżki dla zawodników KSz Start z opłaconymi składkami klubowymi za I kwartał 2017 r. Prawo gry mają zawodnicy i zawodniczki również spoza Elbląga z minimum IV kategorią szachową (ranking 1250).
       Turniej 9-rundowy w pierwszej grupie systemem szwajcarskim. Tempo gry P 90 - można zdobyć normy na kat. III, II, I i k. Dla najlepszych przewidzoano puchary, dyplomy i nagrody pieniężne  - pełna informacja o nagrodach przed IV rundą turnieju.Tytułów mistrza Elbląga z roku ubiegłego bronią: Piotr Plewa (open), Wojciech Kiejdo (weteran) i Michał Graczyk (junior). Zapraszamy.
      
Bogdan Siwoń, KSz Start
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama