Otwarty Inaugurujący Turniej Par na zapis maksymalny

Elbląg, Otwarty Inaugurujący Turniej Par na zapis maksymalny

W minioną środę (4 maja) w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu, odbył się Otwarty Inaugurujący Turniej Par na zapis maksymalny. W rywalizacjach wzięło udział 20 osób.

W pięcio-godzinnym maratonie zwyciężył duet: Iwona Smiglin - Jerzy Kwoczek z wynikiem 68,52%. Kolejne miejsca na podium zajęli: II. Zbigniew Krzepkowski - Andrzej Skoczylas (58,80%), III. Marek Serdyński - Zbigniew Samborski (51,85%). Dalsze miejsca zajęli IV: Bogusław Gierulski - Waldemar Slesicki, V. Roman Badysiak - Mieczysław Szałachowsk, VI. Jan Chodkiewicz - Marek Lichocki, VII. Anna Dworakowska - Marek Czapliński, VIII. Regina Wołek - Andrzej Szyc, IX. Leokadia Danielewicz - Rena Bieda, X. Edward Konczak - Zbigniew Listewnik.

Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych miłośników królewskiej gry na otwarty turniej par o „Błękitną Wstęgę Kanału Elbląskiego”. Gramy w najbliższy poniedziałek (9 maja) w Pensjonacie „U Aktorów” Rejestracja przed zawodami do godziny 16:45 u koordynatora turnieju Reginy Wołek. Start o godzinie 17:00.