UWAGA!

Otylia Jędrzejczak będzie uczyć pływać w CRW Dolinka

 
Elbląg, Otylia Jędrzejczak będzie uczyć pływać w CRW Dolinka
fot. AD (arch. portEl.pl)

Już w najbliższą sobotę w Elblągu odbędzie się Otylia Swim Tour, czyli cykl ogólnopolskich warsztatów skierowanych do młodych pływaków w wieku 10-14 lat oraz ich rodziców i trenerów. Poprowadzi je mistrzyni olimpijska - Otylia Jędrzejczak razem z doświadczonymi szkoleniowcami.

Sobotnie warsztaty podzielone będą na część "mokrą", która odbędzie się w CRW Dolinka, oraz "suchą", która przeprowadzona zostanie w Szkole Podstawowej nr 12.
       90 młodych adeptów pływania z elbląskich szkółek będzie doskonaliło swoje techniki podczas zajęć praktycznych w wodzie i na sali gimnastycznej. Rodzice będą uczestniczyć w panelach z psychologiem sportu na temat odpowiedniego motywowania oraz z dietetykiem o zasadach prawidłowego odżywiania młodych sportowców. Trenerom natomiast zaprezentowane zostaną nowoczesne metody treningu. Każdy uczestnik projektu otrzyma również specjalnie przygotowaną książkę, która usystematyzuje wiedzę ze szkolenia.
       O godz. 17 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 odbędzie się podsumowanie projektu. Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Zapraszamy więc na nie wszystkich chętnych elblążan.
       Elbląg jest jednym z czterech miast, w których w tym roku odbywają się warsztaty w ramach projektu Otylia Swim Tour. Inauguracja projektu odbyła się w Rudzie Śląskiej. W grudniu mistrzyni spotka się jeszcze z młodymi pływakami w Krośnie oraz Kleszczowie. W 2016 roku cykl ma być kontynuowany w 10 miastach.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama