UWAGA!

Ozłocone i osrebrzone

 
Elbląg, Ozłocone i osrebrzone

Elbląskie cheerleaderki wróciły z trzema tytułami z rozegranych w miniony weekend XVI Mistrzostw Polski Cheerleaders 2013, na które przyjechały najlepsze zawodniczki z całej Polski.

W trwających dwa dni zmaganiach uczestniczyło około 800 zawodniczek i zawodników. Dwie elbląskie drużyny startowały w dywizji Pom Dance: starszy zespół Cheerleaderek w kategorii senior w składzie: Joanna Makowska, Pola Stołowska, Dagmara Prochera, Agata Gronek, Anna Ostrowska, Paulina Rutkowska, Dżesika Łazarska, Aneta Andrychowska i młodsza drużyna, która debiutowała na turnieju Mini Cheerleaders w kategorii junior młodszy w składzie: Patrycja Marguardt, Adrianna Szopińska, Oliwia Gruszecka, Aleksandra Pałeczko, Monika Lelujko, Wiktoria Pałeczko, Karolina Ołoszewska, Alicja Matuszak, Daria Murawska, Daria Borkowska, Nikola Różańska, Oliwia Misterkiewicz, Oliwia Sułek, Patrycja Radzikowska, Klaudia Samsel i Kinga Rogińska.
       Po raz kolejny okazało się, że ciężka praca, wyrzeczenia, złości i łzy podczas treningów zwracają się w postaci rewelacyjnych wyników. Oba zespoły przeszły sobotnie eliminacje i dostały się do finałów mistrzostw Polski. W niedzielę emocje sięgały zenitu, tancerki wiedziały, że wszystko zależy od nich. Trenerzy – Patrycja Wieczorek, Aneta Orłowska i Pola Stołowska – się nie zawiedli – elblążanki pokazały klasę i wróciły aż z trzema tytułami: elbląskie Cheerleaderki zostały mistrzyniami Polski, a Mini Cheerleaderki wicemistrzyniami Polski.
       W turnieju zaprezentował się również duet Pola Stołowska i Paulina Rutkowska, który uplasował się na drugim miejscu i zdobył tytuł wicemistrzyń Polski.
      
      
Centrum Tańca Cadmans
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama