UWAGA!

Piastowiada 2008

2008-07-02
Aktualizowany 2008-07-03 17:00

5 lipca (sobota) odbędą się VI Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody dla Amatorów zorganizowane przez Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Pod Lasem” w Piastowie.

Zawody te mają już kilkuletnią tradycję, zdobywają co raz to większe uznanie w środowisku jeździeckim na stałe wpisując się w kalendarz imprez naszego gospodarstwa. Skierowane są do osób, które kochają konie i chcą spróbować swoich sił na końskim grzbiecie pokonując parkury przez nas zbudowane, a jednak nie są profesjonalistami w tej branży.
     Podczas tych zawodów gościmy jeźdźców z wszystkich okolicznych stajni naszego regionu. W ubiegłym roku we wszystkich konkursach łącznie wzięło udział 40 jeźdźców.

 


     Impreza ta przyciąga coraz większe grono publiczności, gdyż łączy w sobie widowisko sportowe z zabawą w dobrym stylu. W tym roku przewidywane jest rozegranie 3 konkursów o różnym stopniu
     trudności oraz konkurs niespodzianka w którym może wziąć udział każdy uczestnik. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 10, a po zakończeniu wszystkich konkursów gospodarze zapraszają na biesiadę przy ognisku.

Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama