UWAGA!

Piątka dla każdego. Biegać każdy może

 
Elbląg, Piątka dla każdego. Biegać każdy może

Każdy biegać może – udowodniła to czerwcowa akcja w Bażantarni, w której wieczorową porą spotykało się do 40 osób chcących aktywnie spędzać swój wolny czas. Biegali, chodzili lub jeździli rowerami. Orgaznizatorzy akcji zapraszaja na kolejną odsłonę biegowej przygody.

Wystartowali młodzi i nieco starsi, początkujący oraz zaawansowani elbląscy biegacze, mówiąc krótko wszyscy, dla których tętno w przedziale 130-180HR było OK.
       Stowarzyszenie Krzewienia Sportu „EL aktywni”, jeden ze sponsorów najbliższego półmaratonu „Bażant” wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 16, MOS-em Elbląg oraz MKS”TRUSO” zapraszają na kolejną odsłonę biegowej przygody w Bażantarni.
       W ramach cyklu przygotowawczego do Grand Prix Elbląg w biegach przełajowych (15.09.2013) oraz półmaratonu „Bażant” (22.09.2013) organziatorzy zapraszają na leśne elbląskie trasy, aby przygotować ciało i ducha do udziału w wymienionych imprezach, lub jak dotychczas miło spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie bardzo sympatycznych osób. Tempo dowolne, w grupie lub indywidualnie do wyboru, trasa przepiękna i dobrze znana, cóż więcej potrzeba, aby wyjść z domu i zadbać o własne zdrowie….
       Spotkania będą się odbywać przez trzy pierwsze tygodnie września od poniedziałku do piątku o godz.18.30. Zbiórki - na polanie w okolicy wiaty Margitka w Bażantarni. Zajęcia będzie koordynowała wyznaczona osoba, która rozpocznie, zorganizuje bieg i zakończy spotkanie. Trasy będą zmieniane wg potrzeb i możliwości grupy.
       Liczymy na to, że udział osób rozpoczynających biegową przygodę oraz już aktywnych, ale jeszcze niestartujących w elbląskich zawodach przyczyni się do podjęcia decyzji o starcie we wrześniowych zmaganiach. Było by wspaniale, gdyby pojedyncze osoby zjednoczyły się w zespoły trzyosobowe i wzięły udział w sztafecie „Bażanta”. Wówczas każda z osób miałaby do pokonania 7 km trasy, ale wspólnym wysiłkiem osiągnęłyby metę półmaratonu!
       Zapraszamy również tych, którzy jeszcze nie zaczęli się ruszać, czekając na odpowiedni moment. To jest ten czas i ta chwila – do dzieła!
       Zatem, jeśli się jeszcze zastanawiasz, przyjdź chociaż na jedno spotkanie, a my rozwiejemy twoje wątpliwości i dołączysz do coraz większej biegowej rodziny naszego miasta.
       Do zobaczenia 2 września o godz. 18.30 w Bażantarni
      
       Organizatorzy: SKS”ELaktywni”, SP 16 Elbląg, MOS Elbląg, MKS”TRUSO” Elbląg ,”EnduroMan Elbląg”,
       Prowadzący: Robert Bieńkowski, Tadeusz Sznaza, Rafał Gruchalski, Lucjan Chrząstkowski, Krzysztof Sokołowski, Wojciech Elminowski, Krzysztof Kluge, Wojciech Bartnicki, Daniel Pogorzelski, Karol Rydecki, Bogusław Tołwiński.

       Zapraszamy
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama