Pięć medali dla Orła

Elbląg, Pięć medali dla Orła

W ubiegły weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Opolu w short tracku. Zawodnicy Orła Elbląg zdobyli 5 medali, padło wiele rekordów życiowych.

W kategorii juniorek D Martyna Górka zdobyła brąz oraz 2 klasę sportową na 777 m. Tymon Hryniewicz zajął 2 miejsce na 1000 m oraz trzecie na 777m. W kategorii juniorek C Ada Jażdżyńska zdobyła brązowy medal na 1000 m oraz w klasyfikacji generalnej. Bardzo blisko zdobycia medalu był również Michał Krause, jednak po zaciętej rywalizacji na 1500 m uplasował się na 4 pozycji.

Swoje rekordy życiowe poprawili również Maja Krause, Oskar Sokołowski, Jan Stosik, Michał Krause i Tymon Hryniewicz.
       Już za 2 tygodnie kolejne zawody - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sanoku.