UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Redaktor SM zestawił kwoty z dotacji ze zdobytymi przez kluby punktami zapewne "dla jaj". Dziś zrezygnowałem z ulubionej krzyżówki (jestem szczęśliwym emerytem), na rzecz dedukcji nad związkiem rzeczonych punktów z otrzymanymi pieniędzmi przez kluby. I jak sądzę ten mój wiek emerytalny jest winien temu, że nijak tego związku nie dostrzegam. Mając powyższe na uwadze, bardzo proszę Szanownego Redaktora SM o napisanie szerzej o kryteriach, a może nawet Szanownego Rzecznika Pana Prezydenta, o wyjaśnienie, jakimi kryteriami kierował się Jego Wysokość, przyznając te pieniądze. A może jest to próba wpisania się w jakże modną ostatnio ogólnopolską akcję rozdawania kasy swoim!? Ale chyba nie, wszak PiS i PSL łączy tylko pierwsza litera skrótu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    paterek(2023-02-22)
  • @paterek - Tu więcej o tegorocznej punktacji w Systemie Sportu Młodzieżowego www.portel.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    SebastianMalicki(2023-02-22)
  • @SebastianMalicki - Należałoby podkreślić, że dla klubu Truso punkty zdobywali sportowcy wielu dyscyplin, więc nic dziwnego, że na tle pozostałych zdobyli dużo punktów.
Reklama