UWAGA!

Pierwsze od lat zawody na kadyńskim hipodromie

 Elbląg, Pierwsze od lat zawody na kadyńskim hipodromie
Fot. Monika Skowrońska

W miniony weekend na kadyńskim hipodromie odbyły się Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. Po 15 latach Kadyny ponownie mogły ugościć zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Na listach startowych znalazło się 106 koni i 84 jeźdźców. Zobacz więcej zdjęć.

Program obejmował sześć konkursów. Zawody rozpoczęły się klasami rangi towarzyskiej. Młodzi adepci jeździectwa startowali w klasach mini LL-60cm i LL-90cm. Następnie rozegrane zostały konkursy regionalne, L-100cmo nagrodę Willi Piękny Widok, P z jokerem-110cm o nagrodę firmy Attyka.

Największym zainteresowaniem gości cieszył się Konkurs Myśliwski - 110cm, który charakteryzował się dużą różnorodnością przeszkód. Zawodnicy mieli do oddania dwanaście skoków, w tym skok przez bankiet oraz naturalne przeszkody, które są rzadko spotykane na typowych zawodach konnych. W tym konkursie wystartowało 11 par, z których 6 ukończyło cały parkur. Zwyciężyła Małgorzata Hoffman na koniu Chaccorthago, która jako jedyna pokonała bezbłędnie całą trasę.

Ostatnim konkursem zawodów był konkurs Grand Prix N-120cm z rozgrywką o nagrodę AXI IMMO oraz Linden Sport Horse, w którym wygrała Hanna Załęska na koniu Artinus. Zwyciężczyni została nagrodzona przez sponsorów konkursu, gratulacje złożył również właściciel historycznego obiektu Kadyny Folwark Hotel & SPA - Marian Kaczmarek.

Monika Skowrońska

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama