Pierwsze punkty PKP (liga miejska)

Po czterech kolejkach na czele tabeli z kompletem zwycięstw znajdują się dwa zespoły Auto El i Specjal. Pierwsze punkty zdobyła za to drużyna PKP, która pokonała Stokrotki 2:0.

Czwartą kolejkę zapoczątkował mecz w którym Pujan pokonał Concordię 3:1. Od początku lekką przewagę osiągnął Pujan, który potrzebował zaledwie kilku minut, by wyjść na prowadzenie. Concordia wprawdzie zdołała doprowadzić do wyrównania, ale niezbyt długo się z niego cieszyła. Kolejna akcja znów przyniosła bramkę i prowadzenie Pujanowi. Tuż przed przerwą zespół ten podwyższył swoje prowadzenie na 3:1. W drugiej połowie mimo wielu sytuacji z obu stron, w tym niewykorzystany rzut karny przez Concordię, wynik nie uległ już zmianie.
     W drugim meczu tego dnia Specjal wygrał z EC 3:1. W pierwszej części pojedynku oglądaliśmy tylko jedną bramkę, którą zdobyli piłkarze Specjala. Po zmianie stron Elektrociepłowni doprowadziła do wyrównania, jednak w ostatnich minutach nie ustrzegła się błędów, straciła jeszcze dwie bramki i ostatecznie trzy punkty powędrowały na konto Specjala.
     We wtorkowych meczach największą niespodzianką zakończył się pojedynek w którym ostatnie jak do tej pory w tabeli PKP pokonała Stokrotki 2:0. Po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej po jednym z szybkich kontrataków PKP objęło prowadzenie 1:0. Zespół Stokrotek w międzyczasie stracił zawodnika, który zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji - czerwoną kartkę. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego znów szybki kontratak PKP przyniósł im drugą bramkę i wygraną w całym meczu 2:0.
     Nieco problemów przynajmniej w pierwszej połowie miał z zespołem Kromet obrońca mistrzowskiego tytułu ekipa Auto El. Wprawdzie jako pierwsi na prowadzenie wyszli ubiegłoroczni mistrzowie, jednak Kromet szybko zdołał wyrównać. Tuż przed przerwą Auto El znów objęło prowadzenie, którego jak się później okazało nie oddało już do końca. Po zmianie stron obrońca tytułu w pełni kontrolował przebieg gry na boisku samemu strzelając jeszcze trzy bramki. Wynik 5:1 w pełni odzwierciedla poczynania na boisku obu ekip.
     Trzy punkty walkowerem otrzymał zespół RUP, gdyż Mazurskie Meble już po raz drugi w tym sezonie nie stawiły się na mecz.

Komplet wyników 4. kolejki: Pujan - Concordia 3:1 (3:1), Specjal - EC 3:1 (1:0), MM - RUP 0:3 walkower, Auto El - Kromet 5:1 (2:1), Stokrotki - PKP 0:2 (0:0).