UWAGA!

Pierwszy pokaz najmłodszych tancerzy

 Elbląg, Pierwszy pokaz najmłodszych tancerzy
fot. nadesłana

W sobotę, 16 kwietnia w CSE „Światowid” odbędą się prezentacje najmłodszych tancerzy podczas Pokazowego Turnieju Tańca „Bażant”.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” to impreza, podczas której rodzice i najbliżsi mogą zobaczyć efekty kilkumiesięcznej pracy swoich dzieci. Co roku odbywa się na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. W tym roku impreza została podzielona na dwa bloki. Pierwsza część rozpocznie się o godz. 12 od prezentacji gimnastyki artystycznej dziewczynek trenujących w Centrum Tańca „Promyk”. Następnie będzie można obejrzeć pokazy w wykonaniu dzieci z Przedszkola „Mały Geniusz”, grup Biedronki i Pszczółki, z Przedszkola „Balonik” zobaczymy grupy Odkrywców i Tropicieli, a z Przedszkola „Wiki” tańczyć będą Żabki, Smerfusie i Promyki. - Przedszkolaki zaprezentują się w różnorodnym repertuarze - od samby i macareny, poprzez taniec nowoczesny i ludowy – zapowiada Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. – Ponadto podczas turnieju umiejętności w tańcu nowoczesnym pokażą dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Akademickich, a dzieci z Centrum Tańca „Promyk” i Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu pokażą w swoim wykonaniu taniec towarzyski.  Drugi blok rozpocznie się o godz. 15 i będzie wówczas królował taniec towarzyski. Tańce standardowe i latynoamerykańskie prezentować będą tancerze z Centrum Tańca „Promyk”, z młodszych grup Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu. Turniej co roku budzi dużo emocji zarówno u dzieci, jak i rodziców. – Duża sala taneczna, światła, głośna muzyka - to wszystko powoduje, że dzieci bardzo przeżywają takie występy, dzieciaki są podekscytowane i trochę zdenerwowane. – mówią organizatorzy – Nie inaczej jest z rodzicami i bliskimi, którzy zawsze licznie przybywają, żeby dopingować swoje pociechy i często oglądają występy ze łzami w oczach.
       Bilety w cenie 5 zł można kupić przed imprezą w kasie CSE „Światowid”. Przewidywany czas zakończenia imprezy – godz. 16.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama