UWAGA!

Teraz ja - Pierwszy sukces (łyżwiarstwo figurowe)

Elbląg, Pierwszy sukces (łyżwiarstwo figurowe)

Dzięki temu, że Elbląg ma kryte lodowisko i że do Elbląga trafiła trenerka łyżwiarstwa figurowego Beata Kukowska, mogła powstać sekcja sportowa w tej dyscyplinie sportu. Sekcję powołał klub „Orzeł” i widać już efekty. Zobacz fotoreportaż .

Bardzo młodzi adepci tańca na lodzie mieli wczoraj (26 marca) pierwszy w życiu test kwalifikacyjny, niezbędny, by wziąć udział w mistrzostwach Polski, które odbędą się w początkach kwietnia w Oświęcimiu. Sukcesem młodych zawodników i ich trenerki jest to, że sędziowie, którzy przyjechali z Torunia, zakwalifikowali wszystkich do mistrzostw.
     Trzeba zobaczyć na własne oczy, co potrafią robić na lodzie elblążanie, których średnia wieku nie przekracza 7 lat. Robią na łyżwach, co chcą, wkładając jednak w jazdę sportową sporo dziecięcej radości i spontaniczności. Trenerka tej dziecięcej grupy tańczącej na lodzie wyraźnie kładzie nacisk na dobrą zabawę jako drogę do sukcesu w dziecięcym sporcie.
     Nagrodą za wczorajszą jazdę były brawa sędziów i rodziców. Niedługo pierwsze zmagania sportowe. Życzymy maluchom pierwszych w życiu medali.
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 16
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.4 7 1

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • te dzieciaczki to są złote dzieci :) przeslicznie jeżdżą na łyżwach :) szkoda że 9 lat temu nie było u nas takiej sekcji łyżwiarstwa figurowego :/ i porządnego lodowiska :/ zresztą szkoda że i teraz nie ma dla młodzieży nic takiego prócz panczen i short tracka :/ a przydałaby się jazda figurowa jak i hokej :) ja bym się z chęcią nauczyła wywijać piruety :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Fraglesik(2008-03-29)
Reklama