UWAGA!

Pierwszy wakacyjny turniej siatkówki plażowej

 Elbląg, Pierwszy wakacyjny turniej siatkówki plażowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich fanów siatkówki plażowej na pierwszy, wakacyjny turniej, który odbędzie się 20 lipca. Drużyny powalczą o medale i puchar prezydenta Elbląga. Obowiązują wcześniejsze zapisy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Zawody w plażową piłkę siatkową stały się już stałą częścią wakacyjnych imprez, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Kolejny raz spotkamy się na sprawdzonym boisku na terenie przystani Grupy Wodnej, zlokalizowanym przy ul. Wybrzeża Gdańskiego 12. Będzie to doskonała okazja na aktywne spędzenie wolnego czasu w atrakcyjnym miejscu z widokiem na Stare Miasto.

Podczas turnieju będzie obowiązywał „brazylijski” system rozgrywek, a dla najlepszych przygotowane będą pamiątkowe medale oraz puchary. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do czwartku, 18 lipca, do godz. 23:59, poprzez formularz Google. Ilość zespołów jest ograniczona (limit 16 drużyn), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem Wakacji z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama