UWAGA!

Pierwszy z dziesięciu

12 drużyn wystartowało w pierwszym turnieju plażowej piłki siatkowej, który w sobotę odbył się na kąpielisku miejskim przy ul. Spacerowej. Pierwszy z dziesięciu turnieji zakończył się zwycięstwem zespołu Tygrysów, czyli Mariusza Wojdaga i Macieja Wołosza.

Pierwszy turniej na kąpielisku miejskim toczył się przy licznie zgromadzonej na basenie publiczności. W sobotę dopisała również pogoda - było słonecznie i ciepło. W finale Tygrysy trafiły na zespół Wielkiego Brata (Dariusz Fudala i Tomasz Markiewicz) i wygrały dość pewnie 21:12. Równie szybko zakończył się mecz o trzecie miejsce, w którym spotkali się Czarni (Dominiki Częścik i Łukasz Łobanowski) z Braćmi B (Mariusz i Maciej Bożejewicz). Bracia B okazali się zdecydowanie lepsi wygrywając 21:7.
     Zwycięzcy sobotniego turnieju od początku byli faworytami rozgrywek - swoją grupę eliminacyjną przeszli jak burza, nie przegrywając żadnego meczu. W ćwierćfinale Tygrysy pokonały Alstom 21:16, w półfinale - Braci B 21:17 i w finale - Wielkiego Brata 21:12.
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama