UWAGA!

Piłkarska liga MOSiR czeka na chętnych

 
Elbląg, Piłkarska liga MOSiR czeka na chętnych
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 8 września.

Coraz większymi krokami zbliża się dziewiąta już edycja Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, której organizatorem jest elbląski MOSiR. Zawody, które cieszą się niesłabnącą popularnością, tradycyjnie rozgrywane będą na dwóch elbląskich Orlikach. Zespoły przez kolejny rok ponownie będą walczyły o miano najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej. Rekrutacja drużyn potrwa do 8 września.
       - Tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu wiele osób pytało, czy rozgrywki nadal będą kontynuowane, co pokazuje jakim zainteresowaniem cieszy się piłka nożna - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elblążan taką formę aktywności nadal będziemy im proponowali. W zbliżającym się sezonie na boiskach zobaczymy zapewne nie tylko dobrze znane nam drużyny, ale także całkiem nowe ekipy. Regulamin rozgrywek niewiele się zmieni, a w naszej lidze nadal obowiązywała będzie zasada, że do drużyny zgłoszonych może być maksymalnie trzech zawodników z A lub B klasy.
       Początek rozgrywek planowany jest na 16 września. Zespoły będą rywalizowały systemem „każdy z każdym” w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. W związku z możliwościami technicznymi ilość zespołów przyjętych do rozgrywek jest ograniczona. O przyjęciu drużyny decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa wynosi 400 zł od zespołu na sezon.
       Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji PELA udział wzięło dwanaście zespołów. Zwycięzcą po raz drugi z rzędu została drużyna PUB Sąsiedzi. Na drugim miejscu znalazła się jedna z najbardziej utytułowanych ekip - drużyna Metrotestu, a trzecie miejsce przypadło zespołowi PBG Jankowiak.
       Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w rozgrywkach oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej MOSiR, w zakładce Piłkarska Elbląska Liga Amatorów Hydrobud. Informacje można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez pod numer tel. (55) 625-63-06.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama