UWAGA!

Piłkarska promocja

 Elbląg, Zawodnicy piłkarscy będą nosili koszulki z herbem Elbląga (na zdj. piłkarze Olimpii Elbląg podczas meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki,
Zawodnicy piłkarscy będą nosili koszulki z herbem Elbląga (na zdj. piłkarze Olimpii Elbląg podczas meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, fot. arch. portEl.pl)

Ani kubki, ani długopisy, ale sport, a dokładniej piłka nożna. Pod koniec października magistrat ogłosił przetarg na promocję miasta poprzez udział w rozgrywkach sportowych. – Sport to najtańsza forma promocji miasta. Może ono się rozwijać również dzięki temu, że będziemy mieli jedną, dobrą drużynę sportową w piłce nożnej, która będzie rozsławiała nasze miasto – mówił jeszcze podczas kampanii wyborczej Jerzy Wilk, obecny prezydent Elbląga.

Przetarg, którego pełna nazwa brzmi "Promocja Gminy Miasto Elbląg poprzez udział w rozgrywkach sportowych II ligi piłki nożnej mężczyzn" został ogłoszony pod koniec października. Ten, który go wygra będzie zobowiązany m.in. do tego, aby reprezentować miasto w rozgrywkach o mistrzostwo drugiej ligi czy do umieszczenia nazwy miasta przy nazwie drużyny, a także do kolportowania miejskich materiałów promocyjnych w kraju. Będzie również musiał wyrazić zgodę na bezpłatne wykorzystywanie wizrunku drużyny w materiałach promocyjnych miasta.
       Wprawdzie w zapisie przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej widnieje informacja, że wykonawca będzie musiał umieścić nie tylko herb, ale i logo oraz napis Elbląg, zgodnych ze strategią promocji miasta na lata 2012-2015, jednakże jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w związku z tym, że wstrzymano prace z użyciem tego dokumentu na koszulkach znajdzie się tylko herb. I dodaje, że na razie wpłynęła tylko jedna oferta. Można je składać do 4 listopada, natomiast rozstrzygnięcie ma nastąpić ostatniego dnia miesiąca.
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ogłosił konkurs, a 17,5 mln zł dotację unijną pan Wilk oddał przeznaczoną na budowę kompleksu sportowego przy Agrykola. Panie Wilk dosyć robienia z nas tak zwanego tata-wariata.
 • Jeśli chodzi o piłkę nożną, to prezydent już rozsławił nasze miasto, a raczej ośmieszył i to na całą Polskę, decyzją o oddaniu milionów z UE na budowę kompleksu sportowego. Panie prezydencie, to niby gdzie drużyny sportowe (piłkarskie) mają promować nasze miasto? Na tym kurniku przy Agrykola 8 ? Sam też pan się ośmiesza!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  3
  wilkowyjec(2013-11-08)
 • Ale w III lidze nie jest obowiązkowy stadion.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  9
  kibicaleIIligi(2013-11-08)
 • Panie Prezydencie. .. Po co promować miasto bez stadionu z prawdziwego zdarzenia? O co w tym wszystkim chodzi? Nie nadążam za tokiem pańskiego myślenia. .. Sam pan się w tym wszystkim chyba pogubił. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  2
  Sebekzłuku(2013-11-08)
 • PO co stadion, po co promocja, za chwile się okaże że oba zespoły spadną z II ligi są na dobrej drodze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  12
  ok_it(2013-11-08)
 • Ja tutaj czegoś nie rozumiem. O ile ogłoszony jest przetarg na promowanie Miasta w II lidze to proszę napisać ile Miasto zapłaci za tą promocję. Zagłębie S. dostało np. 1 mln zł. a Olimpia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  1
  Białykieł(2013-11-08)
 • a w ilu wy jezdzicie wogole. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stomil(2013-11-09)
 • naprawdę szkoda kasy na te promocję w rundzie wiosennej bo dziś ostatni macz i to koniec w tym roku. Przecież sparingi to żadna promocja w zimie i przed rundą wiosenną. Po prostu marnotrawienie publicznej kasy. Szybciej dla orła dał bym kasę. Ale oni nawet nie maja gdzie grać w tę siatkę. Wstyd bo CSB nie daja im tam pograć a na Robotniczej mało miejsca!!
 • Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 41 min I połowy i w plecy 0 do 1 ! Szkoda kasy!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  8
  oooooo!(2013-11-09)
 • Olimpia -wisła 2-1
Reklama