UWAGA!

Piłkarskie sukcesy Gimnazjum nr 5

 
Elbląg, Piłkarskie sukcesy Gimnazjum nr 5

W środę odbyły się rozgrywki w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady organizowanej przez W-MSZS w Olsztynie. W turnieju regionalnym, który odbył się w Elblągu zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 5 w Elblągu. 

Młodzi piłkarze z Agrykoli okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając we wszystkich rozgrywanych pojedynkach. Podopieczni trenerów Lecha Strembskiego i Arkadiusza Ziółkowskiego uzyskali następujące rezultaty:
       Gimnazjum Nr 5 Elbląg - Gimnazjum Nr 2 Elbląg 3:1 (bramki dla Gimnazjum Nr 5: Filipczyk, Bogdański, Zaleski).
       Gimnazjum Nr 5 Elbląg - Gimnazjum Nr 2 Braniewo 4:1 (Filipczyk, Warsewicz, Kamiński, Łoś).
       Gimnazjum Nr 5 Elbląg - Gimnazjum Pieniężno 4:0 (Filipczyk 2, Kamiński, Kuczyński).
      
       Drużyna Gimnazjum Nr 5 Elbląg uzyskała awans do półfinału, który zostanie rozegrany na wiosnę 2016 roku.
      
       Zwycięska drużyna grała w składzie: Konarski Dawid, Kuczyński Marcin, Filipczyk Eryk, Warsewicz Dawid, Łoś Filip, Bogdański Paweł, Zaleski Piotr, Jesionkowski Damian, Owsianikow Maciej, Kamiński Gabriel.
      
        
ro
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pamiętam jak w połowie lat 80tych graliśmy jako 7-8 klasiści szkoły podstawowej rozgrywki międzyszkolne. Wygraliśmy jako SP2 w finale z SP 21 i obydwie drużyny weszły do 8 najlepszych drużyn w byłym województwie elbląskim. Wylosowaliśmy SP. .Braniewo i w dwumeczu lepsi byliśmy. . Turniej był w Suszu Jeden półfinał SP Susz-SP Kwidzyn i Ci pierwsi weszli czyli gospodarze. W drugim półfinale zmierzyliśmy się ponownie z SP 21 Elbląg i wygraliśmy 6:2.Finał. Wygrany wchodził do turnieju, gdzie miały grać zwycięzcy z 5 województw. Dla dzieciaków 14 letnich przygoda marzenie. Połowę naszej paczki grało w Mlexerze a tam grali zawodnicy z Unii. Sędzią głównym był ojciec jednego z zawodników napastnik, póżniej dobry napadzior Unii rocznik 80-81. Już wtedy w wieku młodzika w szkole podstawowej ojciec zawodnika z Susza tak drukował, że nie szło wygrać. A przegiął pałe jak strzeliliśmy gola wychodząc na prowadzenie i odgwizdał spalonego. Sytuacja była taka, że zawodnik od nas pobiegł z piłką do końca linii rzutu rożnego i wycofał dośrodkował ją na piątkę czyli pięć metrów do tyłu i stamtąd chłopak strzelił gola. Gdzie tutaj spalony był? Od dzieciaka rok 1994 Susz. Przegraliśmy 2:1.Naszym wychowawcą był pan Karniewski. Można zna ktoś tych ludzi z Susza co dzieciom drukowali? Może jeszcze istnieją w piłce? Pozdrawiam Kotleta, Kozę, Żuka, Luisa, Włoszka, Oszeja, Malinę, Milusia, Sokoła, Pluta, Przema. Fajnie się wspomina i tym młodym chłopakom życzę większej przygody w piłce :)
Reklama