UWAGA!

Plażowy Puchar Elbląga po raz szósty (piłka nożna)

Elbląg, Plażowy Puchar Elbląga po raz szósty (piłka nożna)

W niedzielę 7 czerwca na plaży Srebrna Riwiera w Kadynach rozegrana zostanie VI edycja Pucharu Elbląga w Piłce Nożnej Plażowej. Organizator imprezy Elbląskie Towarzystwo Promocji Futsalu Elwo Etna zaprasza do nadsyłania zgłoszeń drużyn.

Główny organizator imprezy Zbigniew Urbaniak zaprasza wszystkie chętne zespoły do wysyłania aplikacji zgłoszeniowych na adres e-mail: etna[at]elblag.org.
     - Mecze odbywać się według znanych wszystkim zasad piłki plażowej, a więc na nawierzchni piaskowej, na boisku o wymiarach 24 x 32 m, z bramkami 5,5 x 2,2 m. Każda drużyna może składać się z 10 zawodników, obowiązują zmiany hokejowe, tzn. nie ma limitu zmian, a mecze trwać będą na dystansie 2x10 minut - informuje Urbaniak. - Jedynym warunkiem, który muszą spełnić uczestnicy, jest ukończony 16 rok życia, a każdy niepełnoletni piłkarz plażowy musi mieć pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach. Wszystkich chętnych gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy - zakończył „Osama”.
     
     W poprzednich edycjach Pucharu Elbląga w piłce nożnej plażowej triumfowali: Syrena Młynary (2004), Elwo Etna Elbląg (2005, 2007), Metrotest Elbląg (2006) i Straż Pożarna Elbląg (2008).
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama