UWAGA!

Pływacką przygodę czas zacząć!

2014-08-25
07:00
 

Elbląskie WOPR od lat zajmuje się nauką pływania i doskonaleniem umiejętności pływackich zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Najmłodsze grupy to dzieci w wieku 5-6 lat. Szkolenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów pływania oraz ratownika.

Zapraszamy do zapisów na szkolenia:
       1. Kurs nauki pływania dla dzieci 5 – 6 lat – zajęcia odbywają się w środę 17.40 i piątek 17.40. Kurs składa się z 16 zajęć, -czas zajęć 30 min. – koszt 240 zł. Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 40/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownik.
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć: 12 września o godz. 17.40.
       Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       2. Kurs nauki pływania dla dzieci 7-8 lat – zajęcia odbywają się na basenie płytkim, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16.15, czas trwania zajęć 60 minut-8 zajęć -240 zł. Dzieci są pod opieką Instruktora przebywającego wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownika. Kurs ten adresowany jest do dzieci, które miały już styczność z nauką pływania. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       Jednocześnie na dużym basenie prowadzone są zajęcia dla dzieci umiejących pływać w celu poprawienia technik pływackich.
      
       3. Kurs doskonalący umiejętności pływackie
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć na małym i dużym basenie 14 września o godz. 16.15.
      
       Kurs nauki pływania dla osób dorosłych – zajęcia odbywają się na dużym basenie, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16.15, czas trwania zajęć 60 minut - 10 zajęć. Koszt 300 zł.
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć - 14 września o godz. 16.15.
      
      
Co zabrać ze sobą na zajęcia?
       • strój kąpielowy
       • okularki
       • czepek
       • klapki
       • ręcznik.

       Celem kursów jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.

 


       Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach nauki pływania, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze.
      
       Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55 oraz na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl.
      
       Zapraszamy również na szkolenia ratownicze oraz fitness w wodzie dla pań.
      
       Dla pierwszych pięciu osób zapisujących się na dowolny kurs nauki pływania oferujemy 10 proc. rabat. Zniżki dla rodzeństwa!

      

----- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej