UWAGA!

Po raz ostatni walczyli przy stole

 
Elbląg, Po raz ostatni walczyli przy stole
fot. MOSiR

W środę halą lodowiska Helena ponownie zawładnęli tenisiści stołowi, którzy rywalizowali w czwartym turnieju rozgrywanym w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”. Tym razem o zwycięstwo, w ostatnim już tego lata turnieju, rywalizowało dwunastu zawodników.

Półmetek wakacji już za nami, a to oznacza, że także rozgrywki prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wkraczają w końcową fazę. W środę po raz ostatni na lodowisku Helena spotkali się miłośnicy tenisa stołowego. Okazją był czwarty tego lata turniej, który na starcie zgromadził 12 zawodników w kategorii Open i dwóch w kategorii szkół podstawowych. W tej ostatniej rozegrany został tylko jeden mecz, który wyłonił zwycięzcę. Został nim Jakub Kowalski, który pokonał Stefana Ponikiewskiego 3:0.
       Zdecydowanie więcej działo się w rywalizacji w kategorii Open. Tu najlepiej poradził sobie Jacek Świtalski, który w drodze do finału pokonał Henryka Wojciechowskiego 3:1 oraz Romana Grudnia 3:0. W meczu o pierwsze miejsce zmierzył się z Januszem Krigerem. Jak się można było spodziewać, spotkanie było bardzo wyrównane, a w każdym z setów szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, a raz w drugą stronę. Ostatecznie Jacek Świtalski wygrał 3:1 i po raz pierwszy w czasie wakacyjnych turniejów mógł świętować wygraną. Trzecie miejsce zajął Łukasz Susło, po tym jak pokonał 3:0 Romana Grudnia.
       Trzech najlepszych zawodników w kategorii Open otrzymało pamiątkowe dyplomy, natomiast zawodnicy w kategorii szkół podstawowych oprócz dyplomów otrzymali od organizatora słodkie upominki.
       - To, że rozegraliśmy ostatni turniej nie oznacza, że żegnamy się z tenisem stołowym - mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji. - Do końca wakacji, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10-14, hala lodowiska jest otwarta dla wszystkich chętnych. Rozstawione są stoły do tenisa, można pograć w koszykówkę, badmintona, czy przeprowadzić zajęcia sportowe dla najmłodszych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
       Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, szczegółowy kalendarz imprez, terminarze, wyniki, tabele oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe/Wakacje z MOSiR-em 2014.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama