UWAGA!

Po zgrupowaniu w Karnitach (karate)

Elbląg, Po zgrupowaniu w Karnitach (karate)

W zgrupowaniu sportowym zorganizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki A.K. „Andrex” w Karnitach koło Miłomłyna uczestniczyło wraz z kadrą 28 osób. Młodzież ma szczególne powody do zadowolenia, bo oprócz zajęć treningowych miała czas na wakacyjny wypoczynek. Zobacz zdjęcia .

Zgrupowanie w Karnitach nad Jeziorem Kocioł po raz kolejny okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Karatecy mieszkali w nowoczesnym hotelu, stołowali się w zamkowych komnatach i mieli do dyspozycji salę treningową. Wszyscy pilnie doskonalili sportowe umiejętności, bo po serii treningów zdawali egzamin na wyższy stopień kyu. Dopingiem do pracy były wizyty starszych, utytułowanych karateków Tomasza Dolegi i Jarosława Fabiańskiego. Obóz odwiedził sensei`a Grzegorz Jasny ze Szwecji, autorytet w trakcie zdawania egzaminów na wyższe stopnie kuy. Pozytywne wyniki zanotowali wszyscy, a część przeszła próby z wyróżnieniem.
     Oprócz treningów był czas na dobrze zorganizowane dodatkowe, relaksujące zajęcia. Uczestnicy zgrupowania kąpali się w jeziorze, zwiedzali na pieszych wycieczkach okolicę, bawili się na dyskotekach. Nie zabrakło również atrakcji przy grillu. Wszyscy zachowali dobre wspomnienia. Przekazujący te informacje trener Jan Zamojcin prosił o podziękowanie uczestnikom obozu za dyscyplinę i zaskakujące pomysły w czasie wolnym od zajęć treningowych. Sam natomiast zdradził, że w dniach 30-31 sierpnia wystartuje w szwedzkim Malme na Mistrzostwach Europy Oldboys w karate.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama