UWAGA!

Pobiegli na orientację

 
Elbląg, Pobiegli na orientację
fot. nadesłana

W dniach 14-15 września odbył się VI Puchar Elbląga w Biegu na Orientację, który zorganizował i przeprowadził Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Udział w nim wzięło około 200 uczestników z całej Polski Północnej.

Były to jednocześnie zawody rankingowe w ramach Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Stratowało kilkanaście klubów. Najliczniej reprezentowane były kluby: UMKS Kwidzyń, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk. Wszystkie wyniki i inne informacje dostępne są na stronie klubu.

W pierwszym dniu zawodów odbył się bieg średniodystansowy w rejonie leśniczówki Dąbrowa oraz bieg sprinterski w parku Modrzewie, za który zwycięzcy otrzymali przepiękną okolicznościową statuetkę. Kolejnego dnia odbył się bieg klasyczny w rejonie Jeleniej Doliny, gdzie na parkingu „Smoki” odbyła się ceremonia wręczenia medali, pucharów i upominków rzeczowych, które wręczał przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg zastępca nadleśniczego, Roman Borcowski.

Podczas biegu sprinterskiego w parku Modrzewie doszło do zaginięcia dwóch punktów kontrolnych, dlatego zwracamy się z gorącym apelem o informacje na ten temat, ponieważ są to dwie stacje czytnikowe absolutnie do niczego nieprzydatne, służące do elektronicznego pomiaru czasu Sport-Ident (program komputerowy).

Zapraszamy na pierwszą rundę XI Grand Prix Elbląga w biegu na orientację, które odbędzie się w październiku. Szczegóły na stronie MOSiR-u Elbląg.

Bolesław Czechowski, EKO Gryf
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama