UWAGA!

Pobiegnij po medal w koszulce Piekarczyka

 Elbląg, Pobiegnij po medal w koszulce Piekarczyka
fot. MOSiR

Wspomnienia po Biegu Piekarczyka zostają z nami na długie lata, w końcu to kultowa impreza na sportowej mapie Elbląga. Jeszcze większe emocje rozbudzi posiadanie dedykowanej na tę okoliczność koszulki oraz medalu, które mamy dziś przyjemność zaprezentować. Oto one!

XIV Elbląski Bieg Piekarczyka wystartuje już 4 czerwca. Nieodłącznym elementem każdej edycji są koszulka oraz medal, a więc symbole uczestnictwa w sportowej rywalizacji. Jak co roku, także i teraz, przygotowaliśmy nowe, oryginalne projekty.

 

Medal

Najważniejsze trofeum, które otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia sportowego. Są jeszcze puchary, statuetki czy inne nagrody, ale to medal jest największym symbolem sukcesu i dumy. W tym roku medal przyjmie okrągłą formę i podobnie jak w przypadku koszulki znajdziemy na nim nawiązującą do nazwy biegu Bramę Targową, czyli „dom” Piekarczyka, a także inne ozdobne elementy tj. herb Miasta, logo organizatora, numer edycji, datę oraz fragment layoutu.

 

Koszulka

Wykonana jest z białego materiału, a na jej froncie znajduje się oficjalny layout tegorocznej edycji, eksponujący charakterystyczny dla miasta punkt – Bramę Targową. Z przodu koszulki zachowana została przestrzeń, którą doskonale wypełni numer startowy.

W takiej koszulce warto nie tylko pobiec na oficjalnej trasie, ale i trenować na co dzień. Ponadto najmłodsi uczestnicy potraktują ją jako niezwykłe wyróżnienie, którym będą chcieli pochwalić się przed kolegami i koleżankami.

 

Jak je zdobyć?

Medal otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety podczas Mini Biegu Piekarczyka oraz Biegów na 5 i 10 km. Aby wziąć udział w „Piekarczyku” wystarczy wejść na oficjalną stronę biegpiekarczyka.pl i przejść do zakładki „Zgłoszenia”, gdzie zamieszczona jest instrukcja dotycząca zapisów. Na stronie dostępne są również wszelkie informacje związane z tą imprezą – regulamin, tras i wiele innych przydatnych informacji.

Na stronie elektronicznezapisy.pl istnieje możliwość zakupu koszulek technicznych dla dzieci w rozmiarach 110, 120, 130, 140, 150 i 160 cm oraz dla dorosłych w rozmiarach od S do XXL. Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 25 maja 2023 roku. Koszt zakupu koszulki wynosi 30 zł.

 

Sponsorem Strategicznym XIV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest Studio Łazienkowe AWANGARDA.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Patronem honorowym Biegu Piekarczyka jest prezydent Elbląga Witold Wróblewski

MOSiR

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Drodzy biegacze, koleżanki i koledzy. Proszę Was, byście nie ulegali tej socjotechnice. Jeśli pod herbem jest nazwa miasta, to ok. Jeśli jest napis "Prezydent Elbląga", to błagam Was. Nie kupujcie tej koszulki. Oprócz tego, co organizator wypisuje, bieganie w materiale promującym funkcję podlegającą weryfikacji wyborców, jest żenujące. Jest żywą reklamą osoby, ją sprawującej i to darmową. Czy i ile własnych funduszy, osoba kryjąca się pod tytułem z rękawka, zapłaciła za autoreklamę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  4
  No PiS, no PSL, no PO. Only Sp(2023-05-10)
 • Bieg TAK, polityka NIE !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  smartfonowcy(2023-05-10)
 • 4.06 bieg, a w TVN pokażą, że wszyscy przyszli na marsz wspierający Tuska....
 • Tworzę akcję: biegnij na gołą klatę. Nie chcę polityki w imprezie mającej promować promować aktywność fizyczną.
 • @Kto za? - Jestem za
 • @Natallia - Będę Ciebie wypatrywał.
 • @No PiS, no PSL, no PO. Only Sp - Ale jesteś ograniczony. To nie jest podpis z imienia i nazwiska. To jest podpis jednego ze stanowisk nadanego z urzędu, patronującemu temu wydarzeniu. Nie wpadłeś, że za rok może pięć kto inny będzie sprawował ten urząd, może twój ulubieniec i co wtedy? Już będzie ok?
 • @MajorTom - Nie będzie ok. A kilka lat temu było nawet z imienia i nazwiska. Ograniczony do zaściankowego podejścia do sprawy jesteś ty. Ja startuję w różnych biegach w innych miastach i takiej niby ukrytej, lecz oczywistej agitacji politycznej nie ma. Przykład? Gdańsk. Wcześniej takie zachowanie można było ująć w ramy niewiedzy lub zaściankowości. Dzisiaj nie mam żadnych wątpliwości, że jest to działanie zaplanowane, celowe, mające znamiona promocji i agitacji politycznej urzędującego.
 • Idź sobie sprawdź organizatorów i wymień jednego z nich, który nie pojawił się na koszulce. MOSiR tutaj to też polityka?
Reklama