UWAGA!

Pobiegnij razem z nimi

 
Elbląg, Pobiegnij razem z nimi
fot. nadesłana

W dniach 14-15 września odbędzie się VI Puchar Elbląga w Biegu na Orientację, na który zaprasza Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Udział może wziąć każdy bez względu na wiek. Dzieci startują pod opieka dorosłych.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie Klubu. Uczestników czeka w pierwszym dniu czyli  w sobotę, 14 września w godzinach rannych bieg średniodystansowy w rejonie Leśniczówki Dąbrowa a w godzinach popołudniowych bieg sprinterski w parku Modrzewie, za który w wypadku zwycięstwa otrzymuje się przepiękną statuetkę. Natomiast w niedzielę, 15 września odbędzie się bieg klasyczny w rejonie Jeleniej Doliny, gdzie na parkingu „Smoki” odbędzie się podsumowanie zawodów i wręczenie medali, pucharów i upominków rzeczowych, które będzie wręczał przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg. Zapraszamy wszystkich biegaczy i sympatyków biegów na orientację. Moc wrażeń zapewniona. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się (zgodnie z regulaminem do 2 września) z uwagi sprawy organizacyjne.
      
      
Bolesław Czechowski, EKO Gryf
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Na co to biegac bez sensu to juz lepjei nieh dadzom jm worki na smieci i zbieraiom kto nazbiera naiwiencei nieh dostanie wtedy jakis plastikowy medal to bendzie hoc z korzysciom dla srodowiska
Reklama