UWAGA!

Podsumowanie sezonu w EKS „Start” (piłka ręczna)

Elbląg, Prezes Stanisław Tomczyński dziękował piłkarkom za osiągnięty wynik
Prezes Stanisław Tomczyński dziękował piłkarkom za osiągnięty wynik (fot. M).

Tradycyjnie, ostatnim akcentem sezonu u piłkarek ręcznych „Startu” jest spotkanie zawodniczek ze sponsorami, kierownictwem klubu i współpracującymi z nim osobami. Takie oficjalne spotkanie odbyło się dzisiaj (26 maja) w hali Centrum Sportu i Biznesu, lecz nie na boisku, a w restauracji.

Prezes klubu Stanisław Tomczyński podziękował piłkarkom i szkoleniowcom za osiągnięty w sezonie 2008/2009 wynik sportowy. Stwierdził jednak, że pomimo satysfakcji, jaką dała walka zespołu po rundzie podstawowej w pierwszej ósemce drużyn ekstraklasy po wcześniejszych trzech sezonach bojów o utrzymanie się w lidze, spodziewał się wyższej niż siódma lokaty. W imieniu zawodniczek i Zarządu Klubu podziękował gronu sponsorów za pomoc w organizacji i utrzymaniu klubu. Wyraził nadzieję, że pomimo odczuwalnego we wszystkich dziedzinach kryzysu, darczyńcy nadal podtrzymają współpracę z EKS „Start”.
     Za sportową promocję Elbląga i dobry wynik sportowy, jedynej w mieście drużynie występującej w najwyższej krajowej klasie rozgrywek gratulacje w imieniu prezydenta Henryka Słoniny przekazał Marek Burchardt, naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego. Trener Andrzej Drużkowski stwierdził, że w Elblągu powstaje rokująca duże nadzieje na przyszłość drużyna piłkarek ręcznych. Pierwsze tego oznaki już są widoczne po tegorocznym sezonie. I pomimo dalekich od doskonałości warunków, dzięki uporowi i fascynacji grona sympatyków kobiecej piłki ręcznej w Elblągu od wielu lat funkcjonuje drużyna zaliczana do krajowej czołówki.
     Po wystąpieniach oficjalnych biesiadowano przy stole, dyskutując przede wszystkim o planowanych urlopach, ale zanim do nich dojdzie, jeszcze przez kilka dni zawodniczki będą spotykały się na treningach.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama