UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podsumowano projekt „Taniec bez granic”

 
Elbląg, Podsumowano projekt „Taniec bez granic”
fot. nadesłana

2 września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbyło się spotkanie upowszechniające efekty projektu „Taniec bez granic”.

W ramach projektu na obozie w Iławie spotkała się grupa polskiej i ukraińskiej młodzieży, która nie tylko razem trenowała, ale również realizowała różnorodne działania mające na celu wzajemne poznanie swoich kultur oraz integrację.
       W spotkaniu podsumowującym wzięli udział elblążanie, tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” i ich rodzice. Na początku głos zabrał koordynator projektu, który przedstawił główne cele, działania i rezultaty projektu oraz poinformował o źródłach dofinansowania.

 


       W dalszej części spotkania zaprezentowano różnego rodzaju materiały, które powstawały w trakcie projektu. Uczestnicy spotkania obejrzeli klip przedstawiający działania integracyjne, a składający się z filmików nakręconych przez młodych tancerzy w trakcie obozu, a także cztery krótkie filmy stworzone przez tancerzy podczas warsztatów filmowych „Nakręcamy się… na różnorodność”. Na koniec zaprezentowano publikację elektroniczną z zamieszczonymi zdjęciami i opisem wszystkich działań. Rozdano również broszury dotyczące projektu.
       W spotkaniu uczestniczył Antonii Czyżyk, trener główny Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. – Projekt „Taniec bez granic” pozwolił młodzieży na zdobycie nie tylko tanecznego doświadczenia – powiedział Antoni Czyżyk. – Dzięki udziałowi ukraińskich tancerzy tegoroczny obóz był wyjątkowy. Na salach treningowych tancerze nawzajem się inspirowali, a poza salami uczyli się razem współpracować i realizować wyznaczone zadania. Wspólne działania i warsztaty wyzwalały ich kreatywność i otwartość.
       Antoni Czyżyk zapowiedział, że to nie koniec wspólnych działań obu partnerów projektu. - Planujemy kontynuować naszą współpracę. Na pewno będziemy starać się o pozyskanie środków na kolejną wymianę młodzieży, a gospodarzem kolejnego spotkania chce być Ukraina.
       Projekt „Taniec bez granic” został zrealizowany przez Stowarzyszenie „Jantar” w partnerstwie z Klubem Sportowym „Dynamo” ze Lwowa.
       Projekt „Taniec bez granic” sfinansowany jest z Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministra Edukacji Narodowej.
      

      

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama