UWAGA!

Podwórkowe drużyny do dzieła!

2008-07-18
Aktualizowany 2008-07-27 10:28
Elbląg, Podwórkowe drużyny do dzieła!
fot. P.S.

W dniach 28-29 lipca zaplanowany jest Wakacyjny Turniej Drużyn Podwórkowych dla niezrzeszonych w klubach piłkarskich, który odbędzie się na boisku przy ul. Sienkiewicza w godz. 9-16. Rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych.

28 lipca (poniedziałek) – rocznik 1994 i młodsi (drużyna musi posiadać swego pełnoletniego opiekuna, a każdy zawodnik legitymacje oraz zgodę rodziców).
     29 lipca (wtorek) – rocznik 1990 i młodsi (zgody rodziców oraz opiekuna lub pełnoletniego zawodnika).
     Drużyna składa się z sześciu zawodników grających (5+1) oraz maksymalnie 2 dwóch zawodników rezerwowych. Drużyny wybierają swoje nazwy spośród europejskich krajów. Wpisowe wynosi 20 zł od całej drużyny.Ilość drużyn jest ograniczona do 12 w każdej kategorii. System 4 grupy po 3 drużyny. Awansują dwie drużyny z każdej grupy. System gier może ulec zmianie!!! Zapisy do 27 lipca do godziny 15 przy parafii Trójcy Świętej w Elblągu (Zatorze) ul. Kielecka 16. Kontakt mailowy: pguminiak@wp.pl.
     Turniej przeznaczony jest tylko dla osób nie grających w żadnym Klubie.Celem Turnieju jest wybór zdolnych dzieci i młodzieży do drużyn ZKS „Olimpii” Elbląg. Wszelkie zgłoszenia proszę kierować do ks. Pawła w parafii Trójcy Świętej. Na stronie puksrafael znajduje się karta zgłoszeniowa. Obóz dochodzeniowy przed sezonem rozpocznie się 1 sierpnia.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama