UWAGA!

Podziękowanie za serce i życzliwość

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zbigniew Niemczycki przesłał prezydentowi Henrykowi Słoninie podziękowania za współpracę i zorganizowanie pobytu reprezentacji Ukrainy. Sportowcy gościli w Elblągu od 15 do 17 września.

Wielkie podziękowanie za przełamanie trudności, również finansowych oraz serdeczne przyjęcie ukraińskich zawodników, ich trenerów i rodzin zawarł w liście Zbigniew Niemczycki: "(...) W świecie podzielonym przez konflikty, walki interesów i koncepcji cywilizacyjnych, nadal jest miejsce dla bliskich stosunków człowieka z człowiekiem. Te relacje międzyludzkie, które wypełniają ramy Olimpiad Specjalnych, nie są działalnością charytatywną. Korzystają z nich obie strony. My, którzy dajemy niepełnosprawnym intelektualnie nasz czas, zainteresowanie i przyjaźń i oni, którzy dają nam wielką, szczerą wdzięczność."
       Zbigniew Niemczycki dziękuje również - za pośrednictwem prezydenta Słoniny - elblążanom: "Byliście wspaniałymi gospodarzami dla ludzi, którzy, jak nikt inny, cenią szczerość, otwartość i wyciągniętą do nich rękę".
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama