UWAGA!

Polacy górą na korcie

 Elbląg, Polacy górą na korcie
(fot. nadesłana)

W niedzielę na kortach w Kazimierzowie odbył się kolejny turniej, tym razem w kategorii zielonej (do lat 10). Wzięli w nim udział polscy i rosyjscy tenisiści.

Turniej z serii JetSystem Active Team Junior Cup został rozegrany w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Po fazie eliminacyjnej zostały rozegrane mecze finałowe i o miejsca. Na liście startowej pojawiło się aż pięć zawodniczek i zawodników z Rosji, ale Polacy zajęli trzy pierwsze miejsca.
       W meczu o trzecie miejsce Piotr Sadłowski z Suwałk pokonał po bardzo zaciętym pojedynku Timofei Buzianova 3:4 (5), 4:1, 10:8. W finale spotkały się dzieci reprezentujące elbląski klub. Lenka Węsierska - która w jednym pojedynków grupowych przegrywała już 0:4 i 1:3, ale po obronieniu pięciu piłek meczowych wygrała partię 4:3 (2) i 10:4 – zmierzyła się w finale z Wiktorem Bielińskim, który w pojedynkach grupowych nie miał sobie równych, nie przegrał żadnego seta.
       Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie i był zacięty. Lenka również broniła piłkę meczową i tym razem też udało się jej wyjść z opresji. Pokonała Wiktora 4:0. 1:4 i 11:9.
       Gratulujemy wszystkim wspaniałej postawy na korcie.
      
      
B&M Tennis Club, organizator turnieju
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama